Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
univ.ukraine@gmail.com
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Рейтингові списки вступників

    Заочна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 05.09.2019
    Молодший спеціаліст

    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 3 курс після КР 071 Облік та оподаткування, 2 курс після КР
    075 Маркетинг, 2 курс після ПЗСО 075 Маркетинг, 2 курс після КР
    075 Маркетинг, 3 курс після КР 081 Право, 2 курс після ПЗСО
    081 Право, 2 курс після КР 081 Право, 3 курс після КР
    121 Інженерія програмного забезпечення, 2 курс після КР 121 Інженерія програмного забезпечення, 3 курс після КР
    123 Компютерна інженерія, 2 курс після ПЗСО 123 Компютерна інженерія, 2 курс після КР
    123 Компютерна інженерія, 3 курс після КР 181 Харчові технології, 2 курс після ПЗСО
    181 Харчові технології, 3 курс після КР 231 Соціальна робота, 2 курс після КР
    231 Соціальна робота, 3 курс після КР 242 Туризм, 2 курс після ПЗСО
    242 Туризм, 2 курс після КР 274 Автомобільний транспорт, 2 курс після КР
    274 Автомобільний транспорт, 3 курс після КР  

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 27.08.2019
    Магістр на основі бакалавра

    016 Спецосвіта (Асистент вчителя-реабілітолога)
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    035 Філологія (Переклад з англійської і німецької мов)
    035 Філологія (Українська мова і література та англійська мова)
    053 Психологія
    061 Журналістика (за видами)
    071 Облік і оподаткування
    071 Облік і оподаткування
    073 Менеджмент
    081 Право
    091 Біологія (Мікробіологія, Імунологія)121 Інженерія програмного забезпечення
    122 Комп'ютерні науки
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Сучасні нанотехнології
    181 Харчові технології
    227 Фізична терапія. ерготерапія
    231 Соціальна педагогіка у сфері інклюзії
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт
    291 Міжнародні відносини

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 27.08.2019
    Магістр на основі магістра

    053 Психологія
    073 Менеджмент
    073 Менеджмент
    123 Комп'ютерна інженерія
    181 Харчові технології
    227 Фізична терапія. ерготерапія
    274 Автомобільний транспорт
    281 Публічне управління та адміністрування

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    ОКР "БАКАЛАВР" 1 курс

    016 Спецосвіта (Асистент вчителя-реабілітолога)
    022 Дизайн
    022 Дизайн (графічний дизайн)
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    035 Філологія (Переклад з англійської і німецької мов)
    035 Філологія (Українська мова і література та англійська мова)
    035 Філологія (Українська мова і література та християнська етика)
    035 Філологія (Майстерність диктора та ведучого програм телебачення)
    035 Філологія (Переклад з англійської і німецької мов з поглибленим вивченням іспанської мови)
    035 Філологія (Східні мови: турецька, арабська, китайська, японська)
    035 Філологія (Українська мова як іноземна та переклад)
    053 Практична психологія
    053 Психологія
    061 Журналістика (редагування медіавидань)
    061 Журналістика (Ведучий програм телебачення)
    061 Журналістика (за видами)
    061 Журналістика (Журналістика та медіабезпека)
    071 Облік і оподаткування
    072 Фінанси, банківська справа та страхування
    073 Менеджмент
    073 Менеджмент і світова економічна кон'юнктура
    075 Маркетинг
    081 Екологічне право
    081 Право
    081 Право інтелектуальної власності
    091 Біологія (Мікробіологія)
    091 Біологія (Імунологія)
    121 Інженерія програмного забезпечення
    122 Комп'ютерні науки
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Сучасні нанотехнології
    181 Харчові технології
    181 Харчові технології (Виробництво продукції оздоровчого харчування)
    226 Фармація, промислова фармація
    227 Фізична терапія. ерготерапія
    227 Фізична реабілітація з основами кінезіотерапії
    231 Соціальна педагогіка у сфері інклюзії
    231 Соціальна робота
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт
    274 Логістика транспортних перевезень
    281 Публічне управління та адміністрування
    291 Міжнародні відносини

    ОКР "БАКАЛАВР" 2 курс

    022 Дизайн
    035 Філологія
    053 Психологія
    061 Журналістика
    081 Право
    091 Біологія
    226 Фармація, промислова терапія
    227 Фізична терапія, ерготерапія

    ОКР "БАКАЛАВР" 3 курс

    022 Дизайн
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    061 Журналістика (Видавнича справа та редагування)
    061 Журналістика
    071 Облік та оподаткування
    073 Менеджмент
    075 Маркетинг
    081 Право
    091 Біологія
    121 Інженерія програмного забезпечення
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Хімічні технології та інженерія
    181 Технології харчування
    181 Харчові технології
    231 Соціальна робота
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт
    274 Логістика автотранспортних перевезень
    281 Публічне управління та адміністрування

    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    Коледж "ОСВІТА" (вступ на основі повної загальної середньої освіти та робітничих професій)

    2 курс на основі кваліфікованого робітника 3 курс на основі кваліфікованого робітника
    на основі повної загальної середньої освіти
    075 Маркетинг
    123 Комп'ютерна інженерія
    231 Соціальна робота
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    081 Право
    121 Інженерія програмного забезпечення
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Хімічні технології та інженерія
    181 Харчові технології
    061 Журналістика
    121 Інженерія програмного забезпечення
    274 Автомобільний транспорт

     


    Денна форма навчання

    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    ОКР "молодший спеціаліст" (вступ на основі базової середньої освіти)

    016 спецосвіта
    022 графічний
    022 дизайн
    029 ібас
    035 майстерність
    035 переклад
    035 східні
    035 укр. мова
    035 Філологія (Переклад з англ. і нім. м)
    035 Філологія (Укр.мова і літ-ра та англ.мова)
    035 Філологія (Укр.мова і літ. та христ.етика)
    053 практична
    053 психологія
    061 ведучий
    061 журналістика мультимедіа
    061 за видами
    061 редагування медіавидань
    071 Облік і оп.
    072 Фінанси, БС та С
    073 менеджмент
    073 менеджмент конюктура
    075 Маркетинг
    081 екологічне право
    081 право
    081 право інтелектуальної власності
    091 Біологія(Мікробіологія
    091 імунологія
    121 ІПЗ
    122 компютерні науки
    123 системи та мережі
    161 сучасні нанотехнології
    181 виробництво
    181 ХТ (ХТ)
    226 фармація
    227 фізичнга терапія
    227 фізреабілітація
    231 соціальна педагогіка
    231 соціальна робота
    242 Туризм
    274 автомобільний транспорт
    274 логістика
    281 публічне управління
    291 міжнародні відносини

    ОКР "БАКАЛАВР" 2 курс

    022 дизайн
    035 філологія
    053 психологія
    061 журналістика
    081 право
    091 біологія
    226 фармація
    227 фізична терапія

    ОКР "БАКАЛАВР" 3 курс

    022 дизайн
    029 ібас
    061 видавнича справа
    061 журналістика
    071 облік та оподаткування
    073 менеджмент
    075 маркетинг
    081 право
    091 біологія
    121 інженерія програмного забезпечення
    123 копютерна інженерія
    161 хімічні
    181 технології харчування
    181 харчові технології
    231 соціальна робота
    242 туризм
    274 автомобільний транспорт
    274 логістика
    281 публічне управління

    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    Коледж "ОСВІТА" (вступ на основі базової середньої освіти)

    2 курс після КР 3 курс після КР після ПЗСО
    075 маркетинг
    123 комп'ютерна інженерія
    231 соціальна робота
    029 ІБАС
    081 право
    121 ІПЗ
    123 КІ
    161 хімічні технології
    181 харчові технології
    061 журналістика
    121 ІПЗ
    274 автомоб.транспорт

     


     

     

     Рейтингові списки абітурієнтів від 23.07.2019

    ОКР "молодший спеціаліст"
    (вступ на основі базової середньої освіти)

    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    061 Журналістика
    061 Журналістика - Видавнича справа та редагування
    071 Облік і оподаткування
    075 Маркетинг
    081 Право
    121 Інженерія програмного забезпечення
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Хімічні технології та інженерія
    181 Харчові технології
    231 Соціальна робота
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт