Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Рейтингові списки вступників

     

    Денна форма навчання 

    Рейтингові списки абітурієнтів освітнього ступеня "бакалавр" 2017

     

    Інститут права та суспільних відносин

    081 Право

    6.030401 Правознавство (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії 

    291 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії (Міжнародна інформація)

    Інститут економіки та менеджменту

    071 Облік і оподаткування

    071 Облік і аудит (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030509 Облік і оподаткування (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    072 Фінанси, банківська справа та страхування

    072 Фінанси, банківська справа та страхування (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030508 Фінанси і кредит (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    073 Менеджмент

              Менеджмент адміністрування

              Менеджмент

              Менеджмент організацій

              Менеджмент і світова економічна кон'юнктура

              Менеджмент (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030601 Менеджмент (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    075 Маркетинг

    6.030507 Маркетинг (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    281 Публічне управління та адміністрування

     

    Інститут комп'ютерних технологій

    016 Спеціальна освіта (Адаптивна фізична культура та реабілітація)

    121 Інженерія програмного забезпечення

             Розробка та тестування програмного забезпечення

             WEB-програмування та інформаційні системи малого та середнього бізнесу

    6.050103 Програмна інженерія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

             Інформаційні технології в моніторингу довкілля

             Кіберфізичні системи

    123 Комп’ютерна інженерія

             Комп'ютерні системи та мережі

             Вбудовані комп'ютерні системи

     

    Інженерно-технологічний інститут

    022 Дизайн (Дизайн)

    022 Дизайн (Ландшафтний дизайн) 

    161 Хімічні технології та інженерія (Сучасні нанотехнології)

    161 Хімічні технології та інженерія (Протезно-ортопедична та реабілітаційна техніка)

    6.051301 Хімічна технологія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    181 Харчові технології

    181 Харчові технології (Харчування функціонального призначення)

    181 Харчові технології (Виробництво продукції оздоровчого харчування)

    6.051701 Харчові технології та інженерія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    274 Автомобільний транспорт

    274 Автомобільний транспорт (Логістика транспортних перевезень)

    274 Автомобільний транспорт (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

     

    6.070106 Автомобільний транспорт (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

     

    Інститут соціальних технологій

    053  Психологія

    053 Психологія (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація)

    227 Фізична реабілітація (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    231 Соціальна робота (Управління міжнародними соціальними проектами і програмами)

     

    Інститут філології та масових комунікацій 

    029  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

    6.020105 Документознавство та інформаційна діяльність (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    035  Філологія

    Переклад

    Cхідні мови (турецька, арабська, китайська, японська)

    Українська мова та література

    Переклад  (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    Cхідні мови  (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    Українська мова та література (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    061  Журналістика

    Видавнича справа та редагування

           Журналістика та медіабезпека

           Журналістика

           Журналістика (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030301 Журналістика (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.051501 Видавничо-поліграфічна справа (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.030303 Видавнича справа та редагування (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    242 Туризм

          Туризм (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.140103 Туризм (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

     

    Факультет біомедичних технологій

    091  Біологія

    Імунологія

    Мікробіологія

           Біологія (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    226 Фармація, промислова фармація (Фармація, промислова фармація)

    226 Фармація (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

     

     

     

    Рейтингові списки абітурієнтів освітнього ступеня "магістр" 2017


    Інститут права та суспільних відносин

     055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії

    081  Право

     

    Інститут економіки та менеджменту

    071 Облік і оподаткування (Державний фінансовий контроль)

    072 Фінанси, банківська справа та страхування

    073 Менеджмент (Менеджмент і світова економічна кон'юктура)

    075 Маркетинг

    281 Публічне управління та адміністрування (Публічне управління та адміністрування)


    Інститут комп'ютерних технологій

    121 Інженерія програмного забезпечення

    122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

    123 Комп’ютерна інженерія

     

    Інженерно-технологічний інститут

    022 Дизайн

    161 Хімічні технології та інженерія (Сучасні нанотехнології та наноматеріали)

    181 Харчові технології

    274  Автомобільний транспорт

     

    Інститут соціальних технологій

    053  Психологія

    227 Фізична терапія, ерготерапія (Фізична реабілітація)

    231 Соціальна робота (Управління міжнародними соціальними проектами і програмами) 

     

    Інститут філології та масових комунікацій 

    029  Інформаційна, бібліотечна та архівна справа 

    035   Філологія (Українське мовознавство (із поглибленим вивченням християнської етики)

    035 Філологія (Письмовий та синхроний переклад з іноземних мов (англійська, німецька, іспанська або французька)

    061  Журналістика

    242 Туризм

     

     Факультет біомедичних технологій

    091 Біологія (Мікробіологія, імунологія)

     

    Коледж "Освіта"

    Рейтингові списки абітурієнтів ОКР "молодший спеціаліст"  2017

     

    Код спеціальності     

    Найменування спеціальності

    (на основі базової середньої загальної освіти) 

    9 класів

    029

    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

    061

    Журналістика

    071

    Облік і оподаткування

    075

    Маркетинг

    081

    Право

    121

    Інженерія програмного забезпечення

    123

    Комп’ютерна інженерія

    181

    Харчові технології

    231

    Соціальна робота

    242

    Туризм

    274

    Автомобільний транспорт

    (на основі повної середньої загальної освіти ) 

    11 класів

    029

    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

    071

    Облік і оподаткування

    075

    Маркетинг

    081

    Право

    121

    Інженерія програмного забезпечення

    123

    Комп’ютерна інженерія

    181

    Харчові технології

    231

    Соціальна робота

    242

    Туризм

     

     

    на основі ОКР «кваліфікований робітник»

    (з нормативним терміном навчання, на 2 курс)

     

    5.02010501

    Діловодство

    5.03030301

    Видавнича справа та редагування

    5.03040101

    Правознавство

    5.03050702

    Комерційна діяльність

    5.03050901

    Бухгалтерський облік

    5.05010201

    Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

    5.05010301

    Розробка програмного забезпечення

    5.05130109

    Виготовлення тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів і виробів

    5.05170101

    Виробництво харчової продукції

    5.07010602

    Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

    5.13010101

    Соціальна робота

    5.14010301

    Туристичне обслуговування 

     

     

      

    Заочна форма навчання 

    Рейтингові списки абітурієнтів освітнього ступеня "бакалавр" 2017

      Інститут права та суспільних відносин

    081 Право

    6.030401 Правознавство (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030401 Правознавство (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    Інститут економіки та менеджменту

    6.030509 Облік і аудит (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

     6.030509 Облік і аудит (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.030508 Фінанси і кредит (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030508 Фінанси і кредит (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    Інститут комп'ютерних технологій

    121 Інженерія програмного забезпечення

    Інженерно-технологічний інститут

    022 Дизайн

    6.051301 Хімічна технологія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    181 Харчові технології (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.051701 Харчові технології та інженерія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    274 Автомобільний транспорт (з нормативним терміном навчання на 3 курс) 

    6.070106 Автомобільний транспорт (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    Інститут соціальних технологій

    053  Психологія

    053  Психологія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.030102 Психологія (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    6.030102 Психологія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    227 Фізична реабілітація

    227 Фізична реабілітація (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.010302 Здоров’я людини (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    231 Соціальна робота (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.130102 Соціальна робота (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    Інститут філології та масових комунікацій 

    035 Філологія

    035 Переклад

           6.020303 Філологія (з нормативним терміном навчання на 2 курс)

    061 Журналістика

    6.030303 Видавнича справа та редагування (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

    6.030301 Журналістика (з нормативним терміном навчання на 3 курс) 
     

    Факультет біомедичних технологій

    6.040102 Біологія (з нормативним терміном навчання на 3 курс)

     

    Рейтингові списки абітурієнтів ОКР "спеціаліст" 2017

    Інститут права та суспільних відносин

    081 Право

    Інститут економіки та менеджменту

    071 Облік і оподаткування

    073 Менеджмент

    Інститут комп'ютерних технологій

    121 Інженерія програмного забезпечення

    122 Комп’ютерні науки та інформаційні технології

    123 Комп’ютерна інженерія

    Інженерно-технологічний інститут

    274 Автомобільний транспорт

    181 Харчові технології

    161 Хімічні технології та інженерія

    Інститут соціальних технологій

    227 Фізична реабілітація

    231 Соціальна робота

    Інститут філології та масових комунікацій 

    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

    061 Журналістика

     

    Рейтингові списки абітурієнтів освітнього ступеня "магістр" 2017

    Інститут економіки та менеджменту

    071 Облік і оподаткування

    072 Фінанси, банківська справа та страхування

    Інженерно-технологічний інститут

    022 Дизайн

    274  Автомобільний транспорт

    161 Хімічні технології та інженерія

    Інститут соціальних технологій

    016 Спеціальна освіта

    053 Психологія

    227 Фізична реабілітація

    231 Соціальна робота

    Інститут філології та масових комунікацій 

    035 Філологія

           035 Переклад 

           035 Українська мова та література

    061 Журналістика

     

     

    Коледж "Освіта"

    Рейтингові списки абітурієнтів ОКР "молодший спеціаліст"  2017

     

    на основі повної середньої загальної освіти

    (11 класів)

    5.03040101

    Правознавство

    5.03050901

    Бухгалтерський облік

    5.14010301

    Туристичне обслуговування

    на основі ОКР «кваліфікований робітник»

    (з нормативним терміном навчання, на 2 курс)

    181

     

    Харчові технології

    274

    Автомобільний транспорт

    5.02010501

    Діловодство

    5.03040101

    Правознавство

    5.03050702

    Комерційна діяльність

    5.03050901

    Бухгалтерський облік

    5.05010201

    Обслуговування комп'ютерних систем і мереж

    5.05010301

    Розробка програмного забезпечення

    5.05170101

    Виробництво харчової продукції

    5.07010602

    Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

    5.13010101

    Соціальна робота