Економічна освіта

VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

12-14 березня 2015 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться головна подія освітньої галузі – VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

На виставці було представлено 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Зокрема,

75 – університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ;

20 – закордонних навчальних закладів та міжнародних освітніх агенцій;

495 – органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;

134 – навчально-методичні центри професійно-технічної освіти, професійно-технічні навчальні заклади;

26 – виробників та дистриб’юторів сучасних засобів навчання, проектів, сучасних програм та рішень для галузі освіти, видавництв, освітніх порталів.

Підприємства та представництва індустрії сучасних засобів навчання, електронних систем, програм та рішень для галузі освіти презентували електронні та технічні новинки освітнього ринку, можливості, переваги та досвід їх упровадження у навчальний процес.

У межах виставки відбулося:

- нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти України»;

- нагородження переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними та бронзовими медалями;

- вручення сертифікату «Якість наукових публікацій».

13 березня 2015 р. відбувся День професійно-технічної освіти, який супроводжувався театралізованим показом мод, семінаром та майстер-класами.

Під час проведення 47 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів, презентацій та майстер-класів освітяни й науковці з різних регіонів країни обговорили нагальні проблеми модернізації галузі освіти, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору, особливості вступу до вищих навчальних закладів у 2015 році.

до списку оголошень