ІТ-освіта

Запрошуємо на психологічну зустріч «ЗНО: страхи чи впевненість у собі!»

Шановні старшоклассники шкіл № 12, 3, 5, 7, 22, всі ті, хто були присутніми на відкритому профорієнтаційному заході «Обери свою професію» в Білоцерківському інституті економіки та управління Університету «Україна»!!!

Вся адміністрація інституту ще раз щиро вам дякує за ваше ставлення, розуміння та емоційні реакції під час зустрічі. Ми обіцяли вам психологічну допомогу в написанні ЗНО.

Чекаємо вас 3 травня, у четвер, о 15:00 годині, в аудиторії № 11 нашого приміщення.

Запрошуйте своїх однокласників, друзів, знайомих, всіх тих, хто буде писати перше ЗНО 22 травня на психологічну зустріч «ЗНО: страхи чи впевненість у собі!»

У програмі годинної (1,5 годинної!!!) безкоштовної зустрічі разом із Наталією Трофименко ви познайомитеся зі своїми страхами, тривогами, отримаєте різні техніки, вправи, психологічні рекомендації щодо написання ЗНО без напруження.

Ми обіцяли. Ми виконуємо.

З собою мати блокноти, ручки для нотаток та кольорові олівці (основні 6 кольорів).

Ми раді зустріти вас.

Прийдете із запитом, повернетеся з можливостями!!

До зустрічі!!

Адміністрація інституту, психолог Н.Є. Трофименко.

Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління

до списку оголошень