Олімпіади, конкурси для старшокласників

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
    Олімпіади, конкурси
    Запрошуємо Вас взяти участь у третьому щорічному конкурсі художнього перекладу.
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    Конкурс креативної реклами
    Олімпіади, конкурси
    КОНКУРС КРЕАТИВНОЇ РЕКЛАМИ ДЛЯ МАЙБУТНІХ АБІТУРІЄНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ "УКРАЇНА" "ЧОМУ МЕНІ КЛАСНО НАВЧАТИСЯ В УНІВЕРСИТЕТІ "УКРАЇНА"
    Олімпіади, конкурси
    Творчий конкурс з краєзнавства для учнів 9-11 класів ЗОШ Хмельницької області та випускників середніх спеціальних закладів
    Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
    Перший інтелектуальний конкурс «IT-інтелект»
    Олімпіади, конкурси
    Переможці конкурсу: • матимуть право пройти безкоштовно курс з програмування у «Школі хакерів» Вінницької ІТ-академії, • отримають 25% знижку на навчання в Університеті «Україна» за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» • та багато інших цінних призів від партнерів конкурсу.
    Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима"
    Олімпіади, конкурси
    1 лютого в Миколаєві стартувала реєстрація на Всеукраїнський молодіжний фестиваль соціальної реклами "Твоїми очима", який організований з метою залучення молоді до вирішення соціальних проблем шляхом створення соціальних фото, постерів та відеореклами.

Нагородження переможців літературно-художнього конкурсу
    Олімпіади, конкурси
    22 травня 2018 року, напередодні Дня Героїв та у День перепоховання Тараса Шевченка у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся національно-патріотичний захід «Борітеся – поборете!», на якому ми урочисто підводили підсумки щорічного літературно-художнього конкурсу для учнів 9-11 класів навчальних закладів міста Хмельницького «За що ми боремось, ми добре знаємо…», який проводився з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, з нагоди відзначення четвертої річниці Майдану.
    Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
    Підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права
    Олімпіади, конкурси
    У Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» підведено підсумки конкурсу учнівських правничих есе, приуроченого Всеукраїнському тижню права.
    Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
    Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості»
    Олімпіади, конкурси
    До Міжнародного Дня людей з інвалідністю у м. Полтаві вперше проводився Відкритий молодіжний конкурс «Єднаємось у творчості».
    Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
    Всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное
    Олімпіади, конкурси
    23-24 вересня 2017 р. у м. Ковелі на базі веслувального каналу КЗ «КДЮСШ» ім. Є. Кондратовича пройшли ХХХІІІ всеукраїнські відкриті змагання з веслування на байдарках і каное до Дня машинобудівника. У змаганнях узяли участь команди України, Польщі, Білорусії. Університет "Україна" подарував переможцям сертифікати, що надають право на 50% знижку на навчання протягом 2017-2018 та 2018-2019 н.р. Вітаємо переможців!
    Квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище
    Олімпіади, конкурси
    28.04.2017 відбувся квест для учнів шкіл Вінницького району в с. Селище.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут