Рейтингові списки вступників
Списки рекомендованих від 27.11.2023
Денна форма навчання
Результати розгляду мотиваційних листів
для здобуття ступеня вищої освіти
БАКАЛАВР
від 23.10.2023
Денна форма навчання
Заочна форма навчання
Бакалавр на основі | ||
національної рамки кваліфікації 5 | національної рамки кваліфікації 6 та 7 | повної загальної середньої освіти |
Фаховий молодший бакалавр на основі | ||
базової середньої освіти | національної рамки кваліфікації 6 та 7 | повної загальної середньої освіти |
Магістр на основі | ||
національної рамки кваліфікації 6 та 7 | ||
Результати розгляду мотиваційних листів
для здобуття ступеня вищої освіти
БАКАЛАВР
від 04.09.2023
Денна форма навчання
Заочна форма навчання
На основі НРК5 | |
014 Середня освіта 181 Харчові технології |
274 Автомобільний транспорт |
На основі НРК6 та НРК7 | |
053 Психологія | 081 Право |
На основі ПЗСО | |
014 Середня освіта | 141 Електротранспорт |
Списки рекомендованих від 19.08.2023
Денна форма навчання
Заочна форма навчання
Списки рекомендованих від 11.08.2023
Результати розгляду мотиваційних листів на основі БСО
Денна форма навчання
Списки рекомендованих від 07.08.2023
Бюджет
Списки рекомендованих від 25.07.2023
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
Фаховий молодший бакалавр
Списки рекомендованих від 26.10.2022
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
Магістри
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Списки рекомендованих від 30.09.2022
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Списки рекомендованих
від 05.09.2022 та 08.09.2022
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Списки рекомендованих від 02.09.2022
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
1к Бакалавр
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
1к Бакалавр
121 Інженерія програмного забезпечення
122 Комп'ютерні науки
231 Соціальна робота
Списки рекомендованих від 28.07.2022.
Фаховий молодший бакалавр. Денна форма навчання. На 1 курс після БЗСО
029 Інформаційна. бібліотечна та архівна справа
061 Журналістика
071 Облік і оподаткування
075 Маркетинг
081 Право
121 Інженерія програмного забезпечення
123. Компютерна інженерія
161 Хімічні технології та інженерія
181 Харчові технології
231 Соціальна робота
242 Туризм
274 Автомобільний транспорт
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів від 26.11.2021
Магістри
016 Спеціальна освіта (Корекційна педагогіка та спеціальна психологія)
022 Дизайн
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (Державне управління та менеджмент органів влади і управління)
035 Філологія (Переклад англійська, японська, китайська)
035 Філологія (Українська мова і література, Культура українського мовлення ведучий програм радіо і телебачення)
053 Психологія
061 Журналістика (Медіакомунікації)
071 Облік і оподаткування
073 Менеджмент
081 Право
091 Біологія (Мікробіологія-імунологія)
101 Екологія (Конструктивна екологія та пермакультура)
121 Інженерія програмного забезпечення
123 Комп’ютерна інженерія
161 Хімічні технології та інженерія (Сучасні нанотехнології та наноматеріали)
181 Харчові технології
227 Фізична терапія, ерготерапія
274 Автомобільний транспорт
281 Публічне управління та адміністрування (Децентралізація і державне регулювання)
281 Публічне управління та адміністрування
Бакалавр
Молодший бакалавр
076 Підприємництво, торгівля і біржова діяльність
Фаховий молодший бакалавр
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів від 28.09.2021
Магістри
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів від 28.09.2021
Магістри
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів від 13.09.2021
Фаховий молодший бакалавр
Бакалавр
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів станом на 13.08.2021
Бакалавр
Фаховий молодший бакалавр
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів від 26.03.2021
Бакалавр
Фаховий молодший бакалавр
Магістратура
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
Рейтингові списки абітурієнтів від 26.11.2020
Бакалавр
Фаховий молодший бакалавр
Магістратура
Рейтингові списки абітурієнтів від 20.10.2020
Коледж
274 Автомобільний транспорт
242 Туризм
231 Соціальна робота
181 Харчові технології
081 Право
075 Маркетинг
071 Облік і оподаткування
029 ІБАС
Університет
161 Хімічні технології
227 Фізична терапія
181 Харчові технології
274 Автомобільний транспорт
072 Фінанси, банківська справа та страхування
016 Спеціальна освіта
053 Психологія
073 Менеджмент
075 Маркетинг
123 Комп'ютерна інженерія
081 Право
281 Публічне управління та адміністрування
121 Інженерія програмного забезпечення
091 Біологія
029 ІБАС
035 Філологія (Переклад)
Рейтингові списки абітурієнтів від 10.09.2020
1 курс
016 Спеціальна освіта
022 Дизайн
022 Дизайн (Графічний дизайн)
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
035 Філологія (переклад із східних)
035 Філологія (переклад)
035 Філологія (східні)
035 Філологія (укр.)
053 Психологія
053 Психологія (практична)
061 Журналістика
061 Журналістика (медіабезпека)
061 Журналістика (редагування медіавидань)
071 Облік і оподаткування
072 Фінанси, банківська справа
073 Менеджмент
073 Менеджмент (Менеджмент і світова економ.кон'юктура)
075 Маркетинг
081 Право
081 Право (Екологічне право)
081 Право (інтелект.)
091 Біологія (імунологія)
121 Інженерія програмного забезпечення, заочна
122 Комп'ютерні науки
123 Комп'ютерна інженерія
161 Хімічні технології
181 Харч. технології (Вироб.продукції озд.харч.)
181 Харчові технології
226 Фармація, промислова фармація
231 Соціальна робота
242 Туризм
274 Автомоб. транспорт (Логістика)
274 Автомобільний транспорт
281 Публічне управління та адміністрування
291 Міжнародні відносини
2 курс
016 Спеціальна освіта
022 Дизайн
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
053 Психологія
061 Журналістика
073 Менеджмент
081 Право
081 Право, папалельне
091 Біологія
121 Інженерія програмного забезпечення
226 Фармація (з Бакалавра)
226 Фармація (з магістра)
226 Фармація, промислова фармація
3 курс
022 Дизайн
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
061 Журналістика
071 Облік і оподат
072 Фінанси, банківська справа і страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
081 Право
081 Право, з Бакалавра
121 Інженерія програмного забезпечення
123 Комп. інженерія
161 Хімічні технології
161 Хімічні технології та інженерія
181 Харчові технології
242 Туризм
274 Автомобільний транспорт
281 Публічне управління
Рейтингові списки абітурієнтів від 08.09.2020
Фаховий молодший бакалавр після ПЗСО
274 Автомобільний транспорт
231 Соціальна робота
242 Туризм
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
071 Облік і оподаткування
081 Право
121 Інженерія програмного забезпечення
123 Компютерна інженерія
181 Харчові технології
3 курс
029 ІбАС
061 Журналістика
071 Облік і оподаткування
075 Маркетинг
081 Право
121 Інженерія програмного забезпечення
123 Компютерна інженерія
181 Харчові технології
231 Соціальна робота
274 Автомобільний транспорт
2 курс
061 Журналістика
071 Облік та оподаткування
075 Маркетинг
081 Право
123 Компютерна інженерія
181 Харчові технології
231 Соціальна робота
242 Туризм
274 Автомобільний транспорт
МАГІСТРИ
091 Біологія мікробіологія Імунологія
053 Психологія
016 Спеціальна освіта
081 Право
291 Міжнародні відносини
075 Маркетинг
281 ПУ
073 Менеджмент
072 фінанси банківська справа і страх
071 облік і опод
274 Автом транспорт
181 Харчові технології
123 Компютерна інженерія
122 Компютерні науки
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ
***
Рейтингові списки абітурієнтів від 20.10.2020
181 Харчові технології
274 Автомобільний транспорт
072 Фінанси, бансправа та страх
053 Психологія
081 Право
073 Менеджмент
281 Публічне управління та адміністрування
291 Міжнародні відносини
121 Інженерія програмного забезпечення
091 Біологія
122 Компютерні науки
123 Компютерна інженерія
035 (Укрмова та література)
Рейтингові списки абітурієнтів від 08.09.2020
МАГІСТРИ
016 Спецосвіта
022 Дизайн
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа (2)
035 Філологія, переклад
035 Філологія, східні мови
035 Філологія, українська мова
035 Філологія, українська мова (2)
053 Психологія
061 Журналістика
071 Облік і оподаткування
071 Облік і оподаткування (2)
072 фінанси, банківська справа і страхування
073 Менеджмент
075 Маркетинг
081 Право
091 Біологія, Мікробіологія, імунологія
121 Інженерія програмного забезпечення
123 Компютерна інженерія
161 Хімічні технології
181 Харчові технології
227 Фізична терапія, ерготерапія
242 Туризм
274 Автомобільний транспорт
291 Міжнародні відносини
Рейтингові списки абітурієнтів від 03.09.2020
2 курс, кв. роб
274 Автомобільний транспорт, 2 курс після кв. роб.
123 Комп'ютерна інженерія, 2 курс після кв.роб.
2 курс, ПЗСО
274 Автомобільний транспорт, 2 курс після ПЗСО
181 Харчові технології, 2 курс після ПЗСО
123 Ком'ютерна інженерія, 2 курс, після ПЗСО
121 Інженерія програмного забезпечення, 2 курс після ПЗСО
081 Право, 2 курс, після ПЗСО
075 Маркетинг, 2 курс після ПЗСО
071 Облік і оподаткування, 2 курс після ПЗСО
242 Туризм, 2 курс після ПЗСО
061 Журналістика, 2 курс після ПЗСО
3 курс, після кваліфікованого робітника
274 Автомобільний транспорт, 3 курс після кв. роб.
181 Харчові технології, 3 курс після кв. роб.
123 Комп'ютерна інженерія, 3 курс після кв. роб.
121 Інженерія програмного забезпечення, 3 курс після кв. роб.
075 Маркетинг, 3 курс після кв. роб.
4 курс, молодший спеціаліст
274 Автомобільний транспорт, 4 курс після МС
121 Інженерія програмного забезпечення, 4 курс після МС
Рейтингові списки абітурієнтів від 27.07.2020
ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР після Базової Загальної Середньої Освіти
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
061 Журналістика 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
075 Маркетинг 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
081 Право 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
121 Інженерія програмного забезпечення 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
123 Компютерна інженерія 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
161 Хімічні теххнології та інженерія 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
181 Харчові технології 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
231 Соціальна робота 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
242 Туризм 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
274 Автомобільний транспорт 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
АРХІВ
Рейтингові списки абітурієнтів 2019
Заочна форма навчання
Рейтингові списки абітурієнтів від 26.11.2019
1 курс БАКАЛАВР | |
022 Дизайн 1 курс бакалавр |
Заочна форма навчання
Рейтингові списки абітурієнтів від 05.09.2019
Молодший спеціаліст
Денна форма навчання
Рейтингові списки абітурієнтів від 27.08.2019
Магістр на основі бакалавра
Денна форма навчання
Рейтингові списки абітурієнтів від 27.08.2019
Магістр на основі магістра
053 Психологія 073 Менеджмент 073 Менеджмент 123 Комп'ютерна інженерія |
181 Харчові технології 227 Фізична терапія. ерготерапія 274 Автомобільний транспорт 281 Публічне управління та адміністрування |
Денна форма навчання
Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
ОКР "БАКАЛАВР" 1 курс
ОКР "БАКАЛАВР" 2 курс
022 Дизайн 035 Філологія 053 Психологія 061 Журналістика 081 Право 091 Біологія 226 Фармація, промислова терапія 227 Фізична терапія, ерготерапія |
ОКР "БАКАЛАВР" 3 курс
Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
Коледж "ОСВІТА" (вступ на основі повної загальної середньої освіти та робітничих професій)
2 курс на основі кваліфікованого робітника | 3 курс на основі кваліфікованого робітника |
на основі повної загальної середньої освіти |
075 Маркетинг 123 Комп'ютерна інженерія 231 Соціальна робота |
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа 081 Право 121 Інженерія програмного забезпечення 123 Комп'ютерна інженерія 161 Хімічні технології та інженерія 181 Харчові технології |
061 Журналістика 121 Інженерія програмного забезпечення 274 Автомобільний транспорт |
Денна форма навчання
Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
ОКР "молодший спеціаліст" (вступ на основі базової середньої освіти)
ОКР "БАКАЛАВР" 2 курс
022 дизайн 035 філологія 053 психологія 061 журналістика 081 право 091 біологія 226 фармація 227 фізична терапія |
ОКР "БАКАЛАВР" 3 курс
Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
Коледж "ОСВІТА" (вступ на основі базової середньої освіти)
Рейтингові списки абітурієнтів від 23.07.2019
ОКР "молодший спеціаліст"
(вступ на основі базової середньої освіти)
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
061 Журналістика
061 Журналістика - Видавнича справа та редагування
071 Облік і оподаткування
075 Маркетинг
081 Право
121 Інженерія програмного забезпечення
123 Комп'ютерна інженерія
161 Хімічні технології та інженерія
181 Харчові технології
231 Соціальна робота
242 Туризм
274 Автомобільний транспорт