Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Графік вступних випробувань

Розклад вступних випробувань, що проводяться Університетом "Україна"  

 

РОЗКЛАД
ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
вступників, що вступають на денну форму навчання
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ"
на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ "БАКАЛАВР"
Спеціальність Форма навчання 25.07.17 26.07.17 27.07.17 28.07.17 29.07.17 31.07.17
Вівторок Середа Четверг П'ятниця Субота Понеділок
Інститут права та суспільних відносин
081
Право
(6.030401
Правознавство)
Денна     Фахове вступне випробування 14:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)      
055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
(6.030204
Міжнародна інформація)
Денна     Фахове вступне випробування 14:00, 501 ауд. (ІІІ кор.)      
Додатковий іспит Денна           Додаткове вступне випробування 16:00, 501 ауд. (ІІІ кор.)
Інститут філології та масових комінікацій
029
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
(6.020105 Документознавство та інформаційна діяльність)
Денна     Фахове вступне випробування 10:00, 405 ауд. (ІІІ кор.)      
035 Філологія
(6.020303
Філологія)
Денна     Фахове вступне випробування 10:00, 607 ауд. (ІІІ кор.)      
061 Журналістика
(6.030301
Журналістика)
Денна     Фахове вступне випробування 10:00, 606 ауд. (ІІІ кор.)      
6.030303
Видавнича справа та редагування
Денна     Фахове вступне випробування 10:00, 203 ауд. (ІІІ кор.)      
Додатковий іспит Денна       Додатковий іспит 10.00 , 407 ауд. (ІІІ корп.)    
Інститут соціальних технологій
227 Фізична реабілітація
(6.010203
Здоров'я людини)
Денна Фахове вступне виипробування 14:00, 303 каб. (ІІІ кор.)          
053
(6.030102
 Психологія)
Денна   Фахове вступне виипробування 14:00, 303 каб. (ІІІ кор.)        
231
(6.130102)
Соціальна робота
Денна Фахове вступне виипробування 14:00, 205 каб. (ІІІ кор.)          
Додатковий іспит (Соціальна робота) Денна Додатковий іспит (СР) 15:00, 205 каб. (ІІІ кор.)          
Додатковий іспит
(Фізична реабілітація, Психологія)
Денна Додатковий іспит (ФР) 15:00, 303 каб. (ІІІ кор.) Додатковий іспит (ПЛ) 15:00, 303 каб. (ІІІ кор.)        
Факультет біомедичних технологій
091
(6.040102)
Біологія
Денна   Фахове вступне випробування
14:30
ІІ корп., 306 каб.
       
226 Фармація Денна   Фахове вступне випробування
14:30
ІІ корп., 306 каб.
       
Додатковий іспит Денна   Додаткове випробування
17:00
ІІ корп., 306 каб.
       
Інститут економіки та менеджменту
075
(6.0305070
Маркетинг
Денна Фахове вступне випробування 10:00, 406 ауд. (ІІ кор.)          
072 Фінанси, банківська справа та страхування
(6.030508
Фінанси і кредит)
Денна Фахове вступне випробування 10:00, 506 ауд. (ІІ кор.)          
071 Облік і аудит
(6.030509
Облік і аудит)
Денна Фахове вступне випробування 10:00, 404 ауд. (ІІ кор.)          
073 Менеджмет
(6.030601
Менеджмент)
Денна Фахове вступне випробування 10:00, 507 ауд. (ІІ кор.)          
074 Публічне управління та адміністрування Денна Фахове вступне випробування 10:00, 507 ауд. (ІІ кор.)          
Додатковий іспит Денна Додаткове  вступне випробування 12:00, 2Л1 ауд. (ІІ кор.)          
Інститут комп'ютерних технологій
122 Кмоп'ютерні науки та інформаційні технології
(6.050101
Комп'ютерні науки)
Денна Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)          
123 Комп'ютерна інженерія
(6.050102
 Комп'ютерна інженерія)
Денна     Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)      
121 Інженерія програмного забезпечення
(6.050103
Програмна інженерія)
Денна   Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)        
Додактовий іспит Денна            
Інженерно-технологічний інститут
022
(6.020207)
Дизайн
Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)  
161 Хімічні технології та інженерія
(6.051301
Хімічна технологія)
Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 405 ауд. (І кор.)  
181 Харчові технології
(6.051701
Харчові технології та інженерія)
Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 203 ауд. (І кор.)  
274
(6.070106
Автомобільний транспорт)
Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 401 ауд. (І кор.)  
Додатковий іспит Денна         Додаткове випробування 16:00, 203 ауд. (І кор.)  

 

 

РОЗКЛАД
ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
вступників, що вступають на заочну форму навчання
на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ"
на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ "БАКАЛАВР"
Спеціальність Форма навчання 26.08.17 27.08.17 28.08.17 29.08.17 30.08.17
Субота Неділя Понеділок Вівторок Середа
Інститут права та суспільних відносин
081
Право
(6.030401
Правознавство)
Заочна       Фахове вступне випробування 14:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)  
055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
(6.030204
Міжнародна інформація)
Заочна       Фахове вступне випробування 16:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)  
Додатковий іспит Заочна         Фахове вступне випробування 14:00, 508 ауд. (ІІІ кор.)
Інститут філології та масових комінікацій
029
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
(6.020105 Документознавство та інформаційна діяльність)
Заочна         Фахове вступне випробування 10:00, 405 ауд. (ІІІ кор.)
035 Філологія
(6.020303
Філологія)
Заочна         Фахове вступне випробування 10:00, 607 ауд. (ІІІ кор.)
061 Журналістика
(6.030301
Журналістика)
Заочна         Фахове вступне випробування 10:00, 606 ауд. (ІІІ кор.)
6.030303
Видавнича справа та редагування
Заочна         Фахове вступне випробування 10:00, 203 ауд. (ІІІ кор.)
Додатковий іспит Заочна       Додатковий іспит 14.00 , 407 ауд. (ІІІ кор.)  
Інститут соціальних технологій
227 Фізична реабілітація
(6.010203
Здоров'я людини)
Заочна         Фахове вступне випробування 14:00, 303 каб. (ІІІ кор.)
053
(6.030102
 Психологія)
Заочна       Фахове вступне випробування 14:00, 303 каб. (ІІІ кор.)  
231
(6.130102)
Соціальна робота
Заочна       Фахове вступне випробування 14:00, 205 каб. (ІІІ кор.)  
Додатковий іспит (Соціальна робота) Заочна       Додатковий іспит (СР) 15:00, 205 каб. (ІІІ кор.)  
Додатковий іспит
(Фізична реабілітація, Психологія)
Заочна       Додатковий іспит (ПЛ) 15:00, 303 каб. (ІІІ кор.) Додатковий іспит (ФР) 15:00, 303 каб. (ІІІ кор.)
Факультет біомедичних технологій
091
(6.040102)
Біологія
Заочна Фахове вступне випробування 14:30, ІІ кор., 306 каб.        
226 Фармація Заочна Фахове вступне випробування 14:30, ІІ кор., 306 каб.        
Додатковий іспит Заочна Додаткове випробування 17:00, ІІ кор., 306 каб.        
Інститут економіки та менеджменту
075
(6.0305070
Маркетинг
Заочна     Фахове вступне випробування 10:00, 406 ауд. (ІІ кор.)    
072 Фінанси, банківська справа та страхування
(6.030508
Фінанси і кредит)
Заочна     Фахове вступне випробування 10:00, 506 ауд. (ІІ кор.)    
071 Облік і аудит
(6.030509
Облік і аудит)
Заочна     Фахове вступне випробування 10:00, 404 ауд. (ІІ кор.)    
073 Менеджмет
(6.030601
Менеджмент)
Заочна     Фахове вступне випробування 10:00, 507 ауд. (ІІ кор.)    
074 Публічне управління та адміністрування Заочна     Фахове вступне випробування 10:00, 507 ауд. (ІІ кор.)    
Додатковий іспит Заочна   Додаткове вступне випробування 11:00, 406 ауд. (ІІ кор.)      
Інститут комп'ютерних технологій
122 Кмоп'ютерні науки та інформаційні технології
(6.050101
Комп'ютерні науки)
Заочна     Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)    
123 Комп'ютерна інженерія
(6.050102
 Комп'ютерна інженерія)
Заочна       Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)  
121 Інженерія програмного забезпечення
(6.050103
Програмна інженерія)
Заочна         Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)
Додактовий іспит Заочна         Фахове вступне випробування 16:00, 204 ауд. (II кор.)
Інженерно-технологічний інститут
022
(6.020207)
Дизайн
Заочна       Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)  
161 Хімічні технології та інженерія
(6.051301
Хімічна технологія)
Заочна       Фахове вступне випробування 12:00, 405 ауд. (І кор.)  
181 Харчові технології
(6.051701
Харчові технології та інженерія)
Заочна       Фахове вступне випробування 12:00, 203 ауд. (І кор.)  
274
(6.070106
Автомобільний транспорт)
Заочна       Фахове вступне випробування 12:00, 401 ауд. (І кор.)  
Додатковий іспит Заочна       Додаткове випробування 16:00, 203 ауд. (І кор.)