Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Графік вступних випробувань

    Розклад вступних випробувань, що проводяться Університетом "Україна"

     

    РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
    вступників, що вступають на денну форму навчання
    на основі освітнього ступеня "БАКАЛАВР"
    для здобуття  ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ "МАГІСТР"
    Спеціальність Форма навчання 25.07.17 26.07.17 27.07.17 28.07.17 30.07.17 31.07.17
    Вівторок Середа Четверг П'ятниця Неділя Понеділок
    Інститут права та суспільних відносин
    081
    Право
    Денна   Фахове вступне випробування 14:00, 501 ауд. (ІІІ кор.)        
    055
    Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
    Денна       Фахове вступне випробування 14:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)    
    Додатковий іспит
    (055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії)
    Денна       Додаткове вступне випробування 16:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)    
    Додатковий іспит
    (081 Право)
    Денна   Додаткове вступне випробування 16:00, 501 ауд. (ІІІ кор.)        
    Інститут філології та масових комінікацій
    029
    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    Денна       Фахове вступне випробування 14:00, 403 ауд. (ІІІ кор.)    
    035
    Філологія
    Денна       Фахове вступне випробування 14:00, 401 ауд. (ІІІ кор.)    
    035
    Філологія (переклад)
    Денна       Фахове вступне випробування 14:00, 607 ауд. (ІІІ кор.)    
    035
    Філологія (українська мова та література)
    Денна       Фахове вступне випробування 14:00, 401 ауд. (ІІІ кор.)    
    061
    Журналістика
    Денна       Фахове вступне випробування 14:00, 606 ауд. (ІІІ кор.)    
    Додатковий іспит Денна   Додатковий іспит 11.00, 403 ауд. (ІІІ кор.)        
    Інститут соціальних технологій
    231
    Соціальна робота
    Денна         Фахове вступне випробування  14:00 205 каб. (ІІІ кор.)  
    053
    Психологія
    Денна         Фахове вступне випробування  14:00 303 каб. (ІІІ кор.)  
    227
    Фізична реабілітація
    Денна           Фахове вступне випробування 14:00 303 каб. (ІІІ кор.)
    Додатковий іспит
    (Фізична реабілітація)
    Денна           Додатковий іспит (ФР) 15:00 303 каб. (ІІІ кор.)
    Додатковий іспит
    (Психологія, Соціальна робота)
    Денна         Додатковий іспит (ПЛ) 15:00 303 каб. (ІІІ кор.) Додатковий іспит (СР) 15:00 205 каб. (ІІІ кор.)  
    Факультет біомедичних технологій
    091
    Біологія (Мікробіологія)
    Денна     Фахове вступне випробування
    14:30
    ІІ корп., 306 каб.
         
    Додатковий іспит Денна     Додаткове випробування
    17:00
    ІІ корп., 306 каб.
         
    Інститут економіки та менеджменту
    075
    Маркетинг
    Денна Фахове вступне випробування 14:20, 406 ауд. (ІІ кор.)          
    072
    Фінанси, банківська справа та страхування
    Денна Фахове вступне випробування 14:20, 506 ауд. (ІІ кор.)          
    071
    Облік і оподаткування
    Денна Фахове вступне випробування 14:20, 404 ауд. (ІІ кор.)          
    073
    Менеджмент
    Денна Фахове вступне випробування 14:20, 507 ауд. (ІІ кор.)          
    074 Публічне управління та адміністрування Денна Фахове вступне випробування 14:20, 507 ауд. (ІІ кор.)          
    Додатковий іспит Денна Додаткове вступне випробування 12:00, 2Л2 ауд. (ІІ кор.)          
    Інститут комп'ютерних технологій
    121
    Інженерія програмного забезпечення
    Денна Фахове вступне випробування 12:00, 204 ауд. (II кор.)          
    122
    Комп'ютерні науки та інформаційні технології
    Денна   Фахове вступне випробування 12:00, 204 ауд. (II кор.)      
    123
    Комп'ютерна інженерія
    Денна   Фахове вступне випробування 14:00, 204 ауд. (II кор.)      
    Додатковий іспит Денна     Фахове вступне випробування 16:00, 204 ауд. (II кор.)      
    Інженерно-технологічний інститут
    022
    Дизайн
    Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)  
    161
    Хімічні технології та інженерія
    Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)  
    181
    Харчові технології 
    Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)  
    274
    Автомобільний транспорт
    Денна         Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)  
    Додатковий іспит Денна         Додаткове випробування 16:00, 203 ауд. (І кор.)  

    Вступний іспит з іноземної мови для вступників на освітній ступінь "магістр" відбудеться  29.07.17 в 11:00, ІІІ корп., 3Л3 ауд.

     

    РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
    вступників, що вступають на денну форму навчання
    на основі освітнього ступеня "БАКАЛАВР"
    для здобуття  ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ "МАГІСТР"
    Спеціальність Форма навчання 27.08.17 28.08.17 29.08.17 30.08.17
    Неділя Понеділок Вівторок Середа
    Інститут права та суспільних відносин
    081
    Право
    Заочна   Фахове вступне випробування 14:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)    
    055
    Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
    Заочна       Фахове вступне випробування 14:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)
    Додатковий іспит
    (055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії)
    Заочна       Додаткове вступне випробування 16:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)
    Додатковий іспит
    (081 Право)
    Заочна   Додаткове вступне випробування 16:00, 3Л3 ауд. (ІІІ кор.)    
    Інститут філології та масових комінікацій
    029
    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00, 403 ауд. (ІІІ кор.)  
    035
    Філологія
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00, 401 ауд. (ІІІ кор.)  
    035
    Філологія (переклад)
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00, 607 ауд. (ІІІ кор.)  
    035
    Філологія (українська мова та література)
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00, 401 ауд. (ІІІ кор.)  
    061
    Журналістика
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00, 606 ауд. (ІІІ кор.)  
    Додатковий іспит Заочна       Додатковий іспит 11.00, 403 ауд. (ІІІ корп.)
    Інститут соціальних технологій
    231
    Соціальна робота
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00 205 каб. (ІІІ кор.)  
    053
    Психологія
    Заочна     Фахове вступне випробування 14:00 303 каб. (ІІІ кор.)  
    227
    Фізична реабілітація
    Заочна       Фахове вступне випробування 14:00 303 каб. (ІІІ кор.)
    Додатковий іспит
    (Фізична реабілітація )
    Заочна       Додатковий іспит (ФР) 15:00 303 каб. (ІІІ кор.)
    Додатковий іспит
    (Психологія, Соціальна робота)
    Заочна     Додатковий іспит (ПЛ) 15:00 303 каб. (ІІІ кор.) Додатковий іспит (СР) 15:00 205 каб. (ІІІ кор.)  
    Факультет біомедичних технологій
    091
    Біологія (Мікробіологія)
    Заочна Фахове вступне випробування 14:30, ІІ кор., 306 каб.      
    Додатковий іспит Заочна Додаткове випробування 17:00, ІІ кор., 306 каб.      
    Інститут економіки та менеджменту
    075
    Маркетинг
    Заочна   Фахове вступне випробування 14:20, 406 ауд. (ІІ кор.)    
    072
    Фінанси, банківська справа та страхування
    Заочна   Фахове вступне випробування 14:20, 506 ауд. (ІІ кор.)    
    071
    Облік і оподаткування
    Заочна   Фахове вступне випробування 14:20, 404 ауд. (ІІ кор.)    
    073
    Менеджмент
    Заочна   Фахове вступне випробування 14:20, 507 ауд. (ІІ кор.)    
    074 Публічне управління та адміністрування Заочна   Фахове вступне випробування 14:20, 507 ауд. (ІІ кор.)    
    Додатковий іспит Заочна   Фахове вступне випробування 11:00,  2Л2 ауд. (ІІ кор.)    
    Інженерно-технологічний інститут
    022
    Дизайн
    Заочна Фахове вступне випробування 12:00, 36 ауд. (вул. Хорива 1г)      
    161
    Хімічні технології та інженерія
    Заочна Фахове вступне випробування 12:00, 405 ауд. (І кор.)      
    181
    Харчові технології 
    Заочна Фахове вступне випробування 12:00, 203 ауд. (І кор.)      
    274
    Автомобільний транспорт
    Заочна Фахове вступне випробування 12:00, 401 ауд. (І кор.)      
    Додатковий іспит Заочна Додаткове випробування 16:00, 203 ауд. (І кор.)      
    Вступний іспит з іноземної мови для вступників на освітній ступінь "магістр" відбудеться  26.08.17 в 11:00, ІІІ корп., 3Л3 ауд.