Вибір спеціальності і професії

Оголошення
    Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!
    Набір на бакалаврат
    Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.
    В Університеті "Україна" допомагають визначитися з вибором професії
    День відкритих дверей
    Ви – інженер або художник? Керівник або підлеглий? Організатор або виконавець? На ці та інші питання дають відповіді в Університеті «Україна», щоб допомогти абітурієнтам розібратися в собі і вибрати спеціальність, яка найбільше підходить.
    Автор: Тала Пруткова

Ярмарок професій у Богуславі
    Освітянська виставка
    У приміщенні державного навчального закладу «Богуславського центру професійно-технічної освіти» проведено «Ярмарок професій», в якому взяли участь близько 200 учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Богуслава та Богуславського району, їх батьки, представники відділу освіти та масової інформації. Університет «Україна» взяв активну участь у заході.
    Участь у міжнародному проекті "Місто професій"
    Освітянська виставка
    Університет "Україна" взяв участь у міжнародному проекті "Місто професій".
    Інтелектуальна гра «Обери професію»
    День відкритих дверей
    18 квітня 2018 року у стінах Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» відбувся профорієнтаційний захід – інтелектуальна гра «Обери професію» з метою ознайомлення з навчальним закладом. Також був проведений психологічний тренінг "Знайомся: твій ВСЕСВІТ!" для учнів шкіл міста.
    Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління
    Участь у нараді директорів загальноосвітніх навчальних закладів Іванківського району
    День відкритих дверей
    З метою презентації навчально-виховних підрозділів Університету "Україна" та налагодження партнерських стосунків профорієнтаційна група у складі 7 представників НВП базової структури Університету взяла участь у нараді директорів загальноосвітніх навчальних закладів Іванківського району.
    «Я у світі професій» або готуємо санчата влітку…
    Набір на бакалаврат
    Для Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» профорієнтаційна робота – не лише можливість розказати про себе сьогоднішнім випускникам шкіл, але й прагнення зацікавити, надихнути, підказати й порадити школярам старших класів, як знайти себе у світі професій.
    Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут