Оголошення
    Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!
    Набір на бакалаврат
    Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.
    В Університеті "Україна" допомагають визначитися з вибором професії
    День відкритих дверей
    Ви – інженер або художник? Керівник або підлеглий? Організатор або виконавець? На ці та інші питання дають відповіді в Університеті «Україна», щоб допомогти абітурієнтам розібратися в собі і вибрати спеціальність, яка найбільше підходить.
    Автор: Тала Пруткова

Вибір спеціальності і професії
    З нагоди свята «Дня соціального працівника» студенти під керівництвом викладача кафедри соціальної роботи Грицакович Ганни Іванівни організували справжній театральний виступ на тему: «Моя майбутня професія – соціальний працівник».
    Вибір спеціальності і професії
    Спеціальність «Психологія» цього року доволі популярна серед абітурієнтів
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Як стати студентом Університету «Україна» та бути частиною нашої дружньої родини
    Вибір спеціальності і професії
    Саме для Вас оголошується набір на денну та заочну форми навчання на базі повної середньої освіти та диплому кваліфікованого робітника!
    Підрозділ: Тернопільский коледж