Вступ на відділення доуніверситетської підготовки

Вступники на відділення доуніверситетської підготовки подають заяву про вступ до відділення, в якій вказують напрям підготовки та форму навчання.

До заяви вступник додає:

• довідку з навчального закладу про результати навчання або документ державного зразка про отриману середню освіту (ксерокопію, яка засвідчується в університеті або в установленому порядку);
    • 4 фотокартки розміром 3х4 см;
    • паспорт або свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта (ксерокопію, яка засвідчується в університеті або в установленому порядку);
    • копію ідентифікаційного коду (за наявності).

Вступники на відділення доуніверситетської підготовки, які мають особливі потреби, перед вступом на відділення обов'язково проходять співбесіду в управлінні соціальної адаптації та реабілітації з метою визначення спеціальності та форми навчання. Порядок проходження співбесіди такий:

Вступникам, які мають особливі потреби, необхідно звернутися:

1. До лікаря медико-реабілітаційного кабінету університету. При собі вступник повинен мати:

• довідку МСЕК (оригінал та копію);
    • індивідуальну програму реабілітації інваліда;
    • виписки з амбулаторної карти;
    • аудіограму (для вступників із порушеннями слухового апарату).

2. До психолога (спеціального педагога) (при необхідності та згідно з рекомендацією лікаря медико-реабілітаційного кабінету), який також підтверджує можливість навчання на відповідній спеціальності та формі навчання.

Після отримання довідки щодо можливості навчання на відповідній спеціальності та формі навчання від лікаря медико-реабілітаційного кабінету університету вступник звертається до відділення доуніверситетської підготовки.

Для цього він додатково подає:

• довідку МСЕК (ксерокопію, засвідчену у встановленому порядку Приймальною комісією);
    • індивідуальну програму реабілітації інваліда.

Сироти, особи, які залишилися без піклування батьків, та особи, які мають особливо важкі умови життя, подають додатково:

• довідку про середньомісячний сукупний дохід родини на одну особу з відповідного районного управління праці та соціального захисту населення.