Слово вступникам та їхнім батькам

Ярослав Бахмач: Я орієнтуюсь на фах «Правознавство», тому що закони своєї держави потрібно знати, щоб уникати ситуацій, які шкодять моєму здоров’ю та здоров’ю моєї майбутньої сім’ї і моєму матеріальному становищу, щоб уникати шахраїв у різних сферах діяльності. Навчання у коледжі має свої переваги: тут за один рік ми опановуємо навчальні програми 10 та 11 класів, набуваємо фахові знання з права на рівні «молодшого спеціаліста» і вступаємо на третій курс університету! У коледжі набираємось досвіду вузівського навчання, потім легше адаптуватися до університетської системи освіти. Мені подобається навчатися в цьому коледжі, у нас працюють досвідчені викладачі.

Наталя Філоненко: Для свого подальшого навчання я обрала фах «Облік і аудит». По-перше, я гадаю, це стане надійною опорою у дорослому житті, по-друге, з 5 по 9 класи навчалася в математичному класі, математика подобається мені найбільше. Мої батьки підтримали моє рішення щодо обрання спеціальності. У моїх планах ще й здобуття другої освіти – психолога, вважаю, це дуже пізнавальна й цікава професія. Отже, якщо все заплановане вийде, то одна освіта буде для життя, а друга – для душі.

Катерина Корольчук: Я орієнтуюся на фах бухгалтера-економіста. Почала шлях до вищої освіти в коледжі, аби не витрачати даремно час. Життя занадто коротке, а у мене багато амбіцій. Хочеться стати успішною й поважною людиною. Поки інші начаються у школі – я отримаю диплом «молодшого спеціаліста»; коли інші будуть вступати на 1-ий курс ВНЗ – то я вже на 3-му; вони будуть водночас шукати нормальну роботу й малоймовірно, що зможуть знайти, – а я вже буду працювати за фахом та набирати стаж.

Людмила Рудюк: Моя донька Катя орієнтується на економічний фах — спеціальність «Фінанси», і планує своє майбутнє пов’язати з роботою фінансового менеджера. Оскільки я є штатним викладачем Інституту економіки та менеджменту Університету «Україна», а 12-річне навчання у школі не входило в наші плани, – вибір упав на Коледж «Освіта». Я добре знаю потенціал нашого університету і переконана, що моя донька на стаціонарі чи заочно отримає тут повноцінну економічну освіту.