+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
office@uu.edu.ua

Вступ на курсове навчання

Курсове навчання набирає величезної популярності серед усіх верств населення.

Метою курсового навчання може бути:

• надання необхідного обсягу знань, відпрацювання умінь і навичок для вирішення конкретних завдань;
    • підвищення рівня компетентності і кваліфікації за раніше здобутим фахом;
    • підвищення рівня конкурентоздатності фахівців на ринку праці за рахунок надання необхідних знань, умінь і навичок в суміжній професії;
    • перекваліфікація фахівців, які мають достатню фундаментальну підготовку.

Зазвичай курси мають невелику тривалість – від 1 години до 1 року і досить високу інтенсивність.

Надання освітніх послуг шляхом здійснення підготовки на короткострокових курсах, семінарах, тренінгах, майстер-класах – ефективний шлях «підтримування форми» професіоналів.

Для зарахування на короткострокові курси, семінари, тренінги надаються такі документи:

• заява;
    • копія паспорта (1, 2, 11 сторінки);
    • копія ідентифікаційного коду.

Зарахування здійснюється за наказом після оплати освітніх послуг на умовах договору між Університетом «Україна» і слухачем.

Після закінчення курсів, проходження семінарів, тренінгів або майстер-класів усі випускники отримують сертифікати Університету «Україна».

Набір на курси "Українська жестова мова"
    Курсове навчання
    Увага! Розпочато набір на курси "Українська жестова мова". Курс розрахований на людей будь-якого віку, національності та рівня освіти. У програмі курсу Ви отримаєте не тільки знання базового курсу для спілкування жестовою мовою, а й допоможете зруйнувати черговий бар'єр у комунікації людей з інвалідністю!
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Факультативний клуб вивчення англійської мови в Університеті «Україна»
    Курсове навчання
    Жваве спілкування in English в Університеті «Україна». Студенти та викладачі, приєднуйтесь! Англійська важлива
    Другий набір на курси класичного масажу з основами анатомії
    Курсове навчання
    Перший курс масажу з основами анатомії пройшов успішно, тож на численні прохання,в Університеті «Україна» відкрито другий набір.
    Курси бухгалтерського обліку 1С: Бухгалтерія 8.2  «Від початківця до головного бухгалтера»
    Курсове навчання
    Тривалість курсу – 3 місяці. Розпочинаємо З 1 березня 2018 року Заняття будуть проводитися у вівторок, четвер о 19:00. Тривалість заняття – 2 акад. год.
    Курси скорочитання, ейдетики, підготовки до школи, комп'ютерних технологій, лідерства ...
    Запрошуємо на короткострокові курси

Новий проект із підвищення кваліфікації фахівців новітніх медіа!
    Курсове навчання
    Інститут філології та масових комунікацій Університету «Україна» розпочинає новий проект із підвищення кваліфікації фахівців новітніх медіа!
    Запрошуємо навчатись за інноваційною програмою “Star-media-student”!
    Курсове навчання
    Хочеш стати журналістом? Отримати не просто диплом, а сучасні знання, які дають можливість працювати в найвідоміших ЗМІ?
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Атестація претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою
    Курсове навчання
    Для майбутніх держслужбовців запроваджують платну атестацію з української мови. Її можна пройти у нас, як і курс підготовки! Кабінет міністрів України затвердив Порядок атестації претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою. Про це йдеться в постанові КМУ №301 від 26 квітня 2017 року, розміщеній на Урядовому порталі.
    Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
    Курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області
    Курсове навчання
    16-18 травня 2016 року на базі Навчально-методичного центру профспілок відбулися курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області. Викладання основних фахових навчальних дисциплін забезпечили викладачі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».
    Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини