+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Правила прийому до Університету "Україна"

Правила прийому на 2022 рік до ЗВО
    "Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”

Базова структура, іститути та філії

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ до закладу вищої освіти«Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» в 2022 році

Додаток 1. Перелік освітніх ступенів та спеціальностей, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання

Додаток 3. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь молодшого бакалавра, освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеню бакалавра

Додаток 4. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра, спеціаліста, магістра,  для здобуття освітнього ступеню магістра

Додаток 5. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

ДОДАТКОВО: ВИМОГИ ДО МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

Заклад вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», м.Київ Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Додаток 5. за рахунок державного бюджету

Білоцерківський інститут економіки і права Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Вінницький соціально - економічний інститут Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Дубенська філія Додаток 1. Додаток 3.   Додаток 5.
    Житомирський гуманітарно -економічний інститут Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Івано-Франківська філія Додаток 1. Додаток 3.   Додаток 5.
    Карпатський інститут підприємництва (м.Хуст) Додаток 1. Додаток 3.   Додаток 5.
    Луцький інститут розвитку людини Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Мелітопільський інститут екології та соціальних технологій Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Новокаховський гуманітарний інститут Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Полтавський інститут економіки і права Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Рівненський інститут Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Хмельницький інститут соціальних технологій Додаток 1. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.
    Центральноукраїнський інститут розвитку людини Додаток 1. Додаток 3.   Додаток 5.

Коледжі

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра до закладу вищої освіти "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" в 2022 році.

Додаток 1. Перелік спеціальностей, за якими оголошено прийом на навчання на освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр. Ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання.

Додаток 2. Перелік спеціальностей та вступних випробувань для прийому на навчання на другий курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, для здобуття освітньо – професійного ступеня фахового молодшого бакалавра

Додаток 5. Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти(вступних іспитів, творчих конкурсів)

ДОДАТКОВО: ВИМОГИ ДО МОТИВАЦІЙНОГО ЛИСТА

Фаховий коледж "Освіта" Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Білоцерківський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Броварський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Васильківський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Вінницький фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Дубенський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Івано-Франківська філія Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Карпатський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Луцький фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Мелітопольський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Миколаївський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Полтавський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Рівненський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Сторожинецький фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Тернопільський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Хмельницький фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.
    Центральноукраїнський фаховий коледж Додаток 1. Додаток 2. Додаток 5.

Набір на спеціаліста / магістра
    Спеціальні умови участі в конкурсному відборі на здобуття вищої освіти