Дисципліна: Актуальні проблеми психології малих груп

Обсяг, кредитів (годин): 4 (120)

Форма підсумкового контролю: залік

Дисципліна «Актуальні проблеми психології малих груп» належить до переліку вибіркових дисциплін аспіранта. Мета вивчення курсу – розширити діапазон теоретичних знань з основних проблем, напрямів розвитку малих груп і методів, що застосовуються при їх дослідженні, а також сформувати у студентів практичні вміння та навички володіння методами діагностики особливостей малих груп.

Знання в галузі психології малих груп дають можливість на практиці застосувати комплексні методи з їх вивчення, розробляти і здійснювати програми соціально-психологічних досліджень.

Тема 1. Теоретико-методологічні та історичні аспекти дослідження малої групи

Тема 2. Динамічні процеси в малій групі

Тема 3. Мала група як сукупність суб’єктів взаємодії

Тема 4. Методи дослідження малих груп

Тема 5. Прикладні аспекти психології малої групи

Тема 6. Проблеми управління малою групою

Види робіт: ДС – дискусія, ДБ – дебати, Т – тести, РЗ/К – розв’язування задач/кейсів, РМГ – робота в малих групах, МКР/КР – модульна контрольна робота/ контрольна робота, а також аналітична записка, аналітичне есе, аналіз власної діагностично-консультативно-терапевтичної діяльності тощо.