Дисципліна: Інформаційно-аналітичні системи в інноваційному менеджменті

Кількість годин (кредитів ЕКТС): 120 (4)

Мета навчальної дисципліни: формування у студентів системи знань про управління інформаційно-аналітичними системами, їх становлення, функціонування та розвиток.

Результати навчання за навчальною дисципліною

-     основні поняття теорії інформаційно-аналітичних систем в інноваційному менеджменті;

-     сутність процесу управління, функції, методи та принципи інноваційного менеджменту;

-     міжнародні, державні та регіональні законодавчі документи, які визначають стратегію розвитку та життєдіяльності інформаційно-аналітичних систем в інноваційному менеджменті.

-     проектувати розподілені інформаційно-аналітичні системи, розробляти

-     програмне забезпечення основних елементів;

-     спостерігати, виявляти, узагальнювати та оцінювати результати управління інформаційно-аналітичними системами в інноваційному менеджменті.

Тема 1.    Теоретичні питання інформаційно-аналітичних систем в інноваційному менеджменті.

Тема 2.    Сутність процесу управління, функції, методи та принципи інноваційного менеджменту.

Тема 3.    Міжнародні, державні та регіональні законодавчі документи, які визначають стратегію розвитку та життєдіяльності інформаційно-аналітичних систем в інноваційному менеджменті.

Види робіт: лекції, практичні заняття, самостійна робота, індивідуальна робота, залік.