Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.ua

Дисципліна: Креслення

Кількість годин (кредитів ЄКТС): 120 (4)

 

Мета навчальної дисципліни: формування теоретичних знань і практичних навичок у виконанні геометричних побудов, проекційних креслень та вмінні застосовувати їх у розв’язанні задач машинобудівельного креслення.

 

Результати навчання за навчальною дисципліною:

знати:

- теорію побудови і перетворення креслень просторових фігур, основні положення стандартів ЄСКД та СКДУ щодо оформлення та виконання креслень;

 

вміти:

- будувати зображення просторових об’єктів на площині, аналізувати форму предмета, визначати положення та натуральні величини їх елементів, виконувати та читати ескізи і креслення різних виробів, читати і деталювати складальні креслення, виконувати схеми та заповнювати перелік елементів, передавати технічну думку за допомогою креслень, користуватися стандартами та іншими нормативно-технічними документами, розшифровувати умовні позначення посадок, призначаючи граничні відхилення розмірів і посадки з’єднань, позначати допуски розмірів, форми і шорсткість поверхонь деталей на кресленнях, правильно підбирати вимірювальні засоби та виконувати заміри розмірів деталей, їх відхилень.

 

Зміст дисципліни (тематика):

Основні відомості про оформлення креслень. Масштаб. Нанесення розмірів. Прийоми викреслювання контурів типових деталей. Основи нарисної геометрії та проекційне креслення. Загальні правила виконання креслеників. Креслення деталей, ескізи. Розрізи і перерізи. Зображення і позначення нарізів. З’єднання і передачі. Складальне креслення. Читання і деталювання складальних креслеників. Креслення і читання схем. Елементи будівельного креслення. Функціональні можливості та основи користування системами автоматизованого проектування (САПР) «AutoCAD» та «КОМПАС».

 

Види робіт: лекції, практичні.