Дисципліна: Системи захисту друкованої продукції
Кількість годин (кредитів ЄКТС): 90 (3)
Мета навчальної дисципліни: вивчення студентами теоретичних основ та отримання практичних знань щодо системи захисту друкованої продукції від впливу повітря, води, світла, пари та механічних пошкоджень під час транспортування; особливий захист основних груп цінних паперів та документів суворого обліку (ЦПДСО).
Завдання навчальної дисципліни: ідеологія захисту ЦПДСО від підроблення, яка полягає у застосуванні багаторівневої системи складних методів захисту.
Результати навчання за навчальною дисципліною:
знати:
- сучасні наукові підходи і практичні можливості використання систем захисту друкованої продукції;
- особливості матеріалів та устаткування для захисту продукції поліграфічними методами.
уміти:
- залежно від характеру поліграфічної продукції обирати технологію та матеріали згідно з чинними нормативними документами;
- вдало застосовувати оперативні методи і засоби контролю.
Зміст дисципліни (тематика):
Загальні проблеми захисту друкованої продукції. Створення виробництва ЦПДСО (цінні папери та документи суворого обліку) в Україні. Аналіз основних методів та систем захисту ЦПДСО. Ідеологія захисту продукції від підроблення.
