Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Графік вступних предметних випробувань

    Розклад вступних випробувань, що проводяться Університетом "Україна"

    РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
    для вступників, що вступають на заочну форму навчання
    на основі повної загальної середньої освіти
    на ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" та ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ "БАКАЛАВР"

     

    РОЗКЛАД
    ТВОРЧИХ КОНКУРСІВ
    для вступників, що вступають на заочну форму навчання
    на основі повної загальної середньої освіти
    на ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" та ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ "БАКАЛАВР"

     

     

    РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ПРЕДМЕТНИХ ВИПРОБУВАНЬ
    вступників, що вступають на денну форму навчання
    на основі базової загальної середньої  освіти
    для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"

     

    І потік
    Дата Час Дисципліна Місце проведення
    14.07.2017 11:00 Українська мова
    (консультація)
    II корпус
    2-Л-1
    15.07.2017 10:00 Українська мова
    (іспит)
    ІІ корпус
    2-Л-1, 2-Л-2
    12:00
    17.07.2017 11:00 Історія України
    (консультація)
    ІІ корпус
    2-Л-1
    18.07.2017 10:00 Історія України
    (іспит)
    ІІ корпус
    2-Л-1
    12:00
    17.07.2017 11:00            Географія
         (консультація)
         ІІ корпус
    304
    18.07.2017 10:00 Географія
    (іспит)
    ІІ корпус
    304
    12:00
    17.07.2017 11:00 Математика
    (консультація)
    ІІ корпус
    2-Л-2
    18.07.2017 10:00      Математика
    (іспит)
    ІІ корпус
    2-Л-2; 2-Л-3
    12:00
    17.07.2017 11:00 Хімія
    (консультація)
    II корпус
    103
    18.07.2017 10:00 Хімія
    (іспит)
    II корпус
    103
    12:00
    17.07.2017 11:00 Фізика
    (консультація)
    ІІ корпус
    104
    18.07.2017 10:00 Фізика
    (іспит)
    ІІ корпус
    104
    12:00
    17.07.2017 11:00    Біологія
         (консультація)
       ІІ корпус
    104
    18.07.2017 10:00 Біологія
    (іспит)
    ІІ корпус
    105
    12:00
    17.07.2017 11:00 Англійська мова
         (консультація)
    ІІ корпус
    303
    18.07.2017 10:00 Англійська мова
    (іспит)
    ІІ корпус
    303
    12:00

     

     

     

    ІІ потік
    Дата Час Дисципліна Місце проведення
    19.07.2017 11:00 Українська мова
    (консультація)
    II корпус
    2-Л-1
    20.07.2017 10:00 Українська мова
    (іспит)
    ІІ корпус
    2-Л-1
    2-Л-2
    12:00
    21.07.2017 11:00 Історія України
    (консультація)
    ІІ корпус
    2-Л-1
    22.07.2017 10:00 Історія України (іспит) ІІ корпус
    2-Л-1
    12:00
    21.07.2017 11:00 Географія
    (консультація)
    ІІ корпус
    304
    22.07.2017 10:00 Географія
    (іспит)
    ІІ корпус
    304
    12:00
    21.07.2017 11:00 Математика
    (консультація)
    II корпус
    2-Л-2
    22.07.2017 10:00      Математика
    (іспит)
    II корпус
    2-Л-2
    12:00
    21.07.2017 11:00 Хімія
    (консультація)
    ІІ корпус
    103
    22.07.2017 10:00 Хімія
    (іспит)
    ІІ корпус
    103
    12:00
    21.07.2017 11:00 Фізика
    (консультація)
    ІІ корпус
    104
    22.07.2017 10:00 Фізика
    (іспит)
    ІІ корпус
    104
    12:00
    21.07.2017 11:00    Біологія (консультація) ІІ корпус
    105
    22.07.2017 10:00 Біологія
    (іспит)
    ІІ корпус
    105
    12:00
    26.07.2016 11:00 Англійська мова (консультація) ІІ корпус
    303
    27.07.2016 10:00 Англійська мова
    (іспит)
    ІІ корпус
    303
    12:00