Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Вступ до університету
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
pkuu@vmurol.com.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Графік вступних фахових випробувань

    РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
    вступників, що вступають на заочну форму навчання
    на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК"
    на ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»  

    Спеціальність 21.11.2017 22.11.2017 23.11.2017
    Вівторок Середа Четверг
    029
    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    Фахове вступне випробування
    13:10, 405 каб.,
     (ІІІ корпус)
       
    061
    Журналістика
    Фахове вступне випробування
    13:10, 204 каб.,
     (ІІІ корпус)
       
    081
    Право
    Фахове вступне випробування
    16:10, 508 каб.
     (ІІ корпус)
       
    075
    Маркетинг
    Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
     (ІІ корпус)
       
    071
    Облік і оподаткування
    Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
     (ІІ корпус)
       
    123
    Комп'ютерна інженерія
      Фахове вступне випробування
    14:00, 102 каб.
     (ІІІ корпус)
     
    121
    Інженерія програмного забезпечення
      Фахове вступне випробування
    14:00, 102 каб.
     (ІІІ корпус)
     
    181
    Харчові технології 
        Фахове вступне випробування
    12:00, 405 каб.
     (І корпус)
    274
    Автомобільний транспорт
        Фахове вступне випробування
    12:00, 401 каб.
     (І корпус)
    231
    Соціальна робота
        Фахове вступне випробування
    14:40, 205 каб. (ІІІ корпус)
    242
    Туризм
    Фахове вступне випробування
    13:10, 407 каб.
     (ІІІ корпус)
       

     Вступний іспит з української мови для вступників на ОКР "молодший спеціаліст" відбудеться  24.11.2017 р. об 11:40, ІІІ корп.,  каб.401

     РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
    вступників, що вступають на заочну форму навчання
    на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ"
    на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР» 

    Спеціальність 20.11.17 21.11.17 22.11.17 23.11.17 24.11.17
    Понеділок Вівторок Середа Четверг П'ятниця
    Інститут права та суспільних відносин
    081
    Право
    (6.030401
    Правознавство)
        Фахове вступне випробування
    16:10, 508 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    055 Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
    (6.030204
    Міжнародна інформація)
        Фахове вступне випробування
    16:10, 508 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    Додатковий іспит     Фахове вступне випробування
    17:30, 501 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    Інститут філології та масових комінікацій
    029
    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    (6.020105 Документознавство та інформаційна діяльність)
        Фахове вступне випробування
    11:40, 405 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    061
    (6.030301)
    Журналістика
        Фахове вступне випробування
    11:40, 605 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    6.030303
    Видавнича справа та редагування
        Фахове вступне випробування
    11:40, 203 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    Додатковий іспит     Додаткове вступне випробування
    13:10, 403 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    Інститут соціальних технологій
    053
    (6.030102)
     Психологія
    Фахове вступне випробування
    11:40, 305 каб.
    (ІІІ корпус)
           
    231
    (6.130102)
    Соціальна робота
          Фахове вступне випробування
    14:40, 205 каб.
    (ІІІ корпус)
     
    Додатковий іспит (Соціальна робота)       Фахове вступне випробування
    16:10, 205 каб.
    (ІІІ корпус)
     
    Додатковий іспит
    (Психологія)
    Фахове вступне випробування
    11:40, 305 каб.
    (ІІІ корпус)
           
    Факультет біомедичних технологій
    091
    (6.040102)
    Біологія
            Фахове вступне випробування
    11:40, 305 каб.
    (ІІ корпус)
    226 Фармація         Фахове вступне випробування
    11:40, 305 каб.
    (ІІ корпус)
    Додатковий іспит         Додаткове вступне випробування
    13:10, 305 каб.
    (ІІ корпус)
    Інститут економіки та менеджменту
    075
    (6.0305070)
    Маркетинг
      Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
         
    072 Фінанси, банківська справа та страхування
    (6.030508
    Фінанси і кредит)
      Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
         
    071 Облік і оподаткування
    (6.030509
    Облік і аудит)
      Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
         
    073 Менеджмет
    (6.030601)
    Менеджмент
      Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
         
    074 Публічне управління та адміністрування   Фахове вступне випробування
    15:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
         
    Додатковий іспит         Додаткове вступне випробування
    10:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
    Інститут комп'ютерних технологій
    122 Комп'ютерні науки та інформаційні технології
    (6.050101
    Комп'ютерні науки)
          Фахове вступне випробування
    14:00, 102 каб.
     (ІІІ корпус)
     
    123 (6.050102) Комп'ютерна інженерія       Фахове вступне випробування
    14:00, 102 каб.
     (ІІІ корпус)
     
    121 Інженерія програмного забезпечення
    (6.050103
    Програмна інженерія)
          Фахове вступне випробування
    14:00, 102 каб.
     (ІІІ корпус)
     
    Додактовий іспит       Додаткове вступне випробування
    16:00, 102 каб.
     (ІІІ корпус)
     
    Інженерно-технологічний інститут
    022
    (6.020207)
    Дизайн
          Фахове вступне випробування
    16:00, 36 каб.
    (вул. Хорива, 1г)
     
    161 Хімічні технології та інженерія
    (6.051301
    Хімічна технологія)
          Фахове вступне випробування
    16:00, 203 каб.
    (І корпус)
     
    181 Харчові технології
    (6.051701
    Харчові технології та інженерія)
          Фахове вступне випробування
    16:00, 405 каб.
    (І корпус)
     
    274
    (6.070106)
    Автомобільний транспорт
          Фахове вступне випробування
    16:00, 401 каб.
    (І корпус)
     
    Додатковий іспит       Додаткове вступне випробування
    17:00, 203 каб.
    (І корпус)
     

     

    РОЗКЛАД
    ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ
    вступників, що вступають на заочну форму навчання
    на основі освітнього ступеня "БАКАЛАВР"
    для здобуття ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ "МАГІСТР" 

    Спеціальність 20.11.2017 21.11.2017 23.11.2017 24.11.2017
    Понеділок Вівторок Четверг П'ятниця
    Інститут права та суспільних відносин
    081
    Право
        Фахове вступне випробування
    16:10, 508 каб.
    (ІІІ корпус)
     
    Додатковий іспит
    (081 Право)
      Фахове вступне випробування
    17:30, 508 каб.
    (ІІІ корпус)
     
    Інститут філології та масових комінікацій
    029
    Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
      Фахове вступне випробування
    14:40, 405 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    035
    Філологія (переклад)
      Фахове вступне випробування
    14:40, 606 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    035
    Філологія (українська мова та література)
      Фахове вступне випробування
    14:40, 401 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    061
    Журналістика
      Фахове вступне випробування
    14:40, 605 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    242 Туризм   Фахове вступне випробування
    14:40, 407 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    Додатковий іспит   Додаткове вступне випробування
    13:10, 407 каб.
    (ІІІ корпус)
       
    Інститут соціальних технологій
    053
    Психологія
    Фахове вступне випробування
    11:40, 305  каб.
    (ІІІ корпус)
         
    227
    Фізична реабілітація
    Фахове вступне випробування
    11:40, 303 каб.
    (ІІІ корпус)
         
    Додатковий іспит
    (Фізична реабілітація )
    Додаткове вступне випробування
    13:10, 305 каб.
    (ІІІ корпус)
         
    Додатковий іспит
    (Психологія)
    Додаткове вступне випробування
    13:10, 305 каб.
    (ІІІ корпус)
         
    Факультет біомедичних технологій
    091
    Біологія (Мікробіологія)
          Фахове вступне випробування
    14:40, 305 каб.
    (ІІ корпус)
    Додатковий іспит       Додаткове вступне випробування
    17:10, 305 каб.
    (ІІ корпус)
    Інститут економіки та менеджменту
    075
    Маркетинг
      Фахове вступне випробування
    15.00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
       
    072
    Фінанси, банківська справа та страхування
      Фахове вступне випробування
    15.00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
       
    071
    Облік і оподаткування
      Фахове вступне випробування
    15.00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
       
    073
    Менеджмент
      Фахове вступне випробування
    15.00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
       
    074 Публічне управління та адміністрування   Фахове вступне випробування
    15.00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
       
    Додатковий іспит       Додаткове вступне випробування
    10:00, 403 каб.
    (ІІ корпус)
    Інженерно-технологічний інститут
    022
    Дизайн
        Фахове вступне випробування
    14:00, 36 каб.
    (вул. Хорива 1г)
     
    161
    Хімічні технології та інженерія
        Фахове вступне випробування
    14:00, 203 каб.
    (І корпус)
     
    181
    Харчові технології 
        Фахове вступне випробування
    14:00, 405 каб.
    (І корпус)
     
    274
    Автомобільний транспорт
        Фахове вступне випробування
    14:00, 401 каб.
    (І корпус)
     
    Додатковий іспит     Додаткове вступне випробування
    15:00, 203 каб.
    (І корпус)
     

    Вступний іспит з іноземної мови для вступників на освітній ступінь "магістр" відбудеться  22.11.2017 р. о  14:40,  403 каб.,  ІІІ корп.