Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Дні відкритих дверей

  Приходь до нас на

  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

   в останню суботу місяца – ми допоможемо з правильним вибором!
   

  Субота, 25 квітня 2020 р. 11:00 – 14:00 ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН У ZOOM

   

  З Університетом «Україна» ти зможеш:

  • зорієнтуватися у розмаїтті спеціальностей;
  • вибрати найбільш актуальну професію;
  • безкоштовно пройти психологічний тест на визначення твоїх природних здібностей;
  • отримати поради та консультації фахових викладачів-практиків;
  • побувати на цікавих профорієнтаційних тренінгах та майстер-класах;
  • зануритися у справжнє студентське життя!

   

  На тебе чекають: цікава програма, захопливі зустрічі, багато корисної інформації.

                 Графік Днів відкритих дверей на рік:
  25.01.2020 - Профорієнтаційна гра "Крок до майбутнього"
  29.02.2020 - Зустріч весни "Масляна"
  28.03.2020 - "Студентська каша"
  25.04.2020 - "Здоровим бути здорово"
  30.05.2020 - "Університетське літо - 2017"
  27.06.2020 - Профорієнтаційна гра "Крок до майбутнього"
  25.07.2020 - Літній студентський квест
  29.08.2020 - Посвята у студенти
  26.09.2020 - "Юнь Києва запрошує"
  31.10.2020 - "Halloween"
  28.11.2020 - Профорієнтаційна гра "Крок до майбутнього"
  26.12.2020 - Новорічний серпантин

   

  Наші двері відкриті для тебе за адресою:

  м. Київ, вул. Львівська, 23 (ст. м. «Житомирська»). Початок реєстрації о 10:30!

  Зрозумій уже ЗАРАЗ, ким ти хочеш стати, і твоє ЗАВТРА буде щасливим!

   

   

   


  Останньої суботи кожного місяця в Університеті «Україна» проходять дні відкритих дверей

   16 квітня 2015 року

  Метою цих заходів є профорієнтаційна робота, під час якої школярам розповідають про спеціальності, які вони б хотіли обрати.

  У приймальній комісії університету учні, за бажанням, можуть пройти спеціальні тести на виявлення природних здібностей щодо обраної професії. Абітурієнтам розповідають про особливості вступної кампанії 2015 року, про перелік дисциплін, із яких вони мають складати ЗНО згідно обраного фаху, про специфіку проведення творчого конкурсу з окремих спеціальностей (в Університеті «Україна це «Дизайн» і «Журналістика»).

  Відповідальний секретар Приймальної комісії Ольга ВЕДЕНЄЄВА презентує абітурієнтам Університет «Україна», розповідає про переваги навчання саме у цьому ВНЗ, а їх немало:

  − В Університеті «Україна» майбутні студенти зможуть опанувати одну із 118 сучасних конкурентоспроможних спеціальностей, у Києві чи у 32-х регіональних філіях Університету «Україна», а також:

  • пройти профорієнтаційне тестування перед вступом, чіткіше усвідомити свої природні здібності та обрати ту професію, що дасть у майбутньому і моральне, і матеріальне задоволення;
  • успішно скласти ЗНО і отримати переваги при зарахуванні на інженерно-технічні та природничо-математичні напрями підготовки, якщо готуватимуться до вступу на курсах підготовки до ЗНО чи навчатимуться на відділенні доуніверситетської підготовки в Університеті «Україна»;
  • здобути 2 спеціальності одночасно, навчаючись на стаціонарі і заочно;
  • обрати зручну форму навчання – денну, заочну або дистанційну;
  • вступити одразу на 3-й курс університету, якщо розпочнуть навчання в Коледжі «Освіта» на базі 9 або 11 класів;
  • продовжити навчання в аспірантурі і докторантурі;
  • отримати європейський диплом в університетах Польщі, Литви, Чехії чи Німеччини відповідно до європейських програм обміну студентами;
  • набиратися фахових знань від потужного професорсько-викладацького складу університету в сучасних аудиторіях, науково-навчальних лабораторіях, фундаментальній бібліотеці, центрі інформаційного доступу з безкоштовним доступом до Internet;
  • розпочати працювати вже на 3-му курсі, обравши індивідуальний графік навчання;
  • скористатися низкою пільг в оплаті за навчання: як відмінник, переможець або призер олімпіади чи конкурсів Малої академії наук України (МАНУ), як активний учасник студентського самоврядування тощо;
  • пізнати справжні європейські цінності: в Університеті «Україна» нарівні з усіма навчаються і студенти з інвалідністю;
  • поцінувати переваги безбар’єрного архітектурного дизайну: усі нові навчальні корпуси Університету «Україна» поєднано переходами, обладнано ліфтами, пандусами та виходами у внутрішній парк;
  • безкоштовно опанувати основи волонтерської, скаутської, туристичної діяльності у студентському самоврядуванні; розвинути творчі навички у театральному, хореографічному чи вокальному гуртках; реалізуватися у наукових, творчих чи спортивних конкурсах/змаганнях.

  Більш завзятого студентського самоврядування та більш розлогого спектру його діяльності ти не знайдеш у жодному іншому ВНЗ України!

  Отримані в Університеті «Україна» глибокі фахові знання дозволять нашим майбутнім студентам досягти успіху у житті!

  Під час проведення Днів відкритих дверей для абітурієнтів проводяться екскурсії: школярі оглядають аудиторний фонд, у тому числі ком’ютерні класи, лінгафонні кабінети; знайомляться з бібліотечним фондом навчального закладу, діяльністю студентських навчально-виробничих підрозділів, лабораторною та виробничою базою, зокрема, лабораторією прототипування, видавничо-друкарським комплексом,  медико-реабілітаційним центром, лабораторією мікробіології, банківським центром, лабораторіями сучасних хімічних нанотехнологій та харчових технологій, теле, фото та радіостудіями. Школярам пояснюють також можливості навчання за дистанційною технологією тощо.

  Родзинкою кожного Дня відкритих дверей є заходи студентського самоврядування: під час профорієнтаційних ігор, спортивних змагань, пікніка на Площі знань чи участі у благодійній акції на свято Масляної діти у безпосередньому неформальному спілкуванні більше дізнаються про реальне студентське життя.

  Традиційними в університеті стали Дні відкритих дверей для цільової аудиторії, школярів із Чернігівської, Київської, Черкаської та інших областей України. Абітурієнти з регіонів, куди, у свою чергу, з профорієнтаційною метою виїжджають представники Університету «Україна» та студентські агітбригади, із великою зацікавленістю вивчають спектр освітніх послуг і потенціал нових університетів, аби виважено і свідомо обрати ВНЗ для подальшого навчання.

  Університет тісно співпрацює з Центрами зайнятості України, зокрема, за Програмою 45+ (навчання за ваучерами), відповідно до положень якої коштом держави (за отриманим ваучером) здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності, підготовка на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні. Університет провів велику роз’яснювальну роботу і під час зимового набору набрав на навчання більше 60 осіб (за спеціальностями: «Соціальна робота», «Комп’ютерні системи та мережі», «Програмне забезпечення систем»,  «Автомобілі та автомобільне господарство»). За цією програмою особи, віком від 45 років, можуть вступати на навчання і під час літньої чи осінньої вступної кампанії 2015 року.

  Програма «Твій шанс» Університету «Україна» може привабити тих абітурієнтів, котрі не змогли належним чином із якихось причин скласти ЗНО або зацікавилися можливістю навчання за програмою подвійних дипломів в університетах Європи.

  У віртуальній мережі створено декілька ресурсів для поширення відомостей про Університет «Україна» загалом, про програми для абітурієнтів зокрема. На сайті університету, у соціальних мережах Вконтакте і Facebook діють спеціальні сторінки, а на відеоканалі університету на YouTube щороку для абітурієнтів створюються тематичні плей-листи.

  В університеті розгорнуто роботу щодо навчання іноземних студентів, організацією цього проекту опікується управління міжнародної діяльності.

  В умовах конкуренції та доволі складних перспектив діяльності ВНЗ недержавного типу Університет «Україна» популяризує свій бренд університету з потужною матеріально-технічною базою, розлогим спектром сучасних спеціальностей, висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом, амбітними цілями. До того ж, Університет «Україна» − єдиний ВНЗ в Україні, де в умовах безбар’єрного простору на принципах гуманізму і толерантності із застосуванням інклюзивних технологій навчаються і студенти з інвалідністю. 

   

  Фото:

  http://vnz.org.ua/novyny/podiyi/7727-ostannoyi-suboty-kozhnogo-misjatsja-v-universyteti-ukrayina-prohodjat-dni-vidkrytyh-dverej

  Ніна Головченко  Оголошення
  День відкритих дверей
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
  День відкритих дверей
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  День відкритих дверей
  У Полтавському інституті економіки і права Університету "Україна" та в Полтавському коледжі Університету "Україна" 2 березня об 11.00 День відкритих дверей.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  День відкритих дверей
  Наші двері завжди відкриті для відвідувачів! 27 квітня буде особливо насичений день на події: учасники Дня відкритих дверей об 11:30 візьмуть участь у мітингу-реквієм, присвяченому 32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
  День відкритих дверей
  Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
  Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій


  Події
  День відкритих дверей
  На виконання заходів по проведенню профорієнтаційної роботи на 2018-2019 н.р. викладачі Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Губарь Т.В., Коломієць П.В., Заіка В.М., Аванесян Г.М. 17 квітня 2019 р. відвідали навчальні заклади та заклади соціальних сфер у Глобинському районі.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  День відкритих дверей
  Підрозділ: Дубенська філія
  День відкритих дверей
  Сьогодні на базі Карпатського інституту підприємництва і Карпатського коледжу відбувся захід під назвою «Ярмарок вакансій для студентської молоді», організатором якого є Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості. На свято були запрошені представники роботодавців області та студентська молодь навчальних закладів міста. Усі присутні мали можливість ознайомитися з вакантними робочими місцями за обраними професіями та особисто поспілкуватися із представниками роботодавців. Студенти інституту та коледжу представили спеціальності і запросили студентів інших ВНЗ І-ІІ рівня акредитації до нас для продовження навчання.
  Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
  День відкритих дверей
  21 березня 2019 року викладачами Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» проведена профорієнтаційна робота в м. Зіньків та м. Гадяч Полтавської області. Відбулися зустрічі з учнями загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, випускниками Зінківського регіонального центру професійної освіти, Гадяцького вищого професійного аграрного училища, Гадяцького коледжу культури і мистецтв, співробітниками Зінківського дитячого будинку-інтернату, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зінківського району, Управління соціального захисту населення Зінківської райдержадміністрації.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права
  День відкритих дверей
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права