Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
0 800 305 007
безкоштовна гаряча лінія
приймальна комісія
+38-067-406-53-92
+38-097-739-54-85
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Рейтингові списки вступників

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 27.07.2020

    ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР
    після Базової Загальної Середньої Освіти

    029 ІБАС 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО 061 Журналістика 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
    075 Маркетинг 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО 081 Право 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
    121 Інженерія програмного забезпечення 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО 123 Компютерна інженерія 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
    161 Хімічні теххнології та інженерія 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО 181 Харчові технології 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
    231 Соціальна робота 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО 242 Туризм 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО
    274 Автомобільний транспорт 1 курс фаховий молодший бакалавр БЗСО  


     
     
     
     
     
     


    АРХІВ
    Рейтингові списки абітурієнтів 2019


    Заочна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 26.11.2019

     
    1 курс БАКАЛАВР
    022 Дизайн 1 курс бакалавр  
     
    1 курс БАКАЛАВР після повної загальної середньої освіти
    022 Дизайн 1 курс бакалавр ПЗСО 022 Графічний дизайн 1 курс бакалавр ПЗСО
    029 ІБАС 1 курс бакалавр ПЗСО 035 Філологія 1 курс бакалавр ПЗСО
    053 Психологія 1 курс бакалавр ПЗСО 061 Журналістика 1 курс бакалавр ПЗСО
    075 Маркетинг 1 курс бакалавр ПЗСО 091 Біологія 1 курс бакалавр ПЗСО
    081 Право 1 курс бакалавр ПЗСО 081 Право інтелект 1 курс бакалавр ПЗСО
    121 Інженерія програмного забезпечення 1 курс бакалавр ПЗСО 1 121 Інженерія програмного забезпечення 1 курс бакалавр ПЗСО 2
    181 Харчові технології 1 курс бакалавр ПЗСО 231 Соціальна робота 1 курс бакалавр ПЗСО
    242 Туризм 1 курс бакалавр ПЗСО 274 Автомобільний транспорт 1 курс бакалавр ПЗСО
     
    2 курс БАКАЛАВР
    053 Психологія 2 курс бакалавр 081 Право 2 курс бакалавр 1
    081 Право 2 курс бакалавр 2 081 Право 2 курс бакалавр 3
    181 Харчові технології 2 курс бакалавр 226 Фармація 2 курс бакалавр
    242 Туризм 2 курс бакалавр 281 Публічне управління 2 курс бакалавр
    274 Автомобільний транспорт 2 курс бакалавр 1 274 Автомобільний транспорт 2 курс бакалавр 2
    091 Біологія 2 курс бакалавр  
     
    3 курс БАКАЛАВР
    022 Дизайн 3 курс бакалавр 1 022 Дизайн 3 курс бакалавр 2
    029 ІБАС 3 курс бакалавр 061 Журналістика 3 курс бакалавр
    075 Маркетинг 3 курс бакалавр 081 Право 3 курс бакалавр 1
    081 Право 3 курс бакалавр 2 081 Право 3 курс бакалавр 3
    091 Біологія 3 курс бакалавр 121 Інженерія програмного забезпечення 3 курс бакалавр
    161 Хімічні теххнології та інженерія 3 курс бакалавр 181 Харчові технології 3 курс бакалавр
    226 Фармація 3 курс бакалавр 231 Соціальна робота 3 курс бакалавр
    242 Туризм 3 курс бакалавр 1 242 Туризм 3 курс бакалавр 2
    242 Туризм 3 курс бакалавр 3 274 Автомобільний транспорт 3 курс бакалавр
    274 Автомобільний транспорт 3 курс бакалавр 2 281 Публічне управління 3 курс бакалавр
     
    МАГІСТР
    016 Спецосвіта магістр 1 016 Спецосвіта магістр 2
    022 Дизайн магістр 1 022 Дизайн магістр 2
    022 Дизайн магістр 3 029 ІБАС магістр
    035 Філологія магістр 1 035 Філологія магістр 2
    053 Психологія магістр 1 053 Психологія магістр 2
    071 Облік і оподаткування магістр 1 071 Облік і оподаткування магістр 2
    071 Облік і оподаткування магістр 3 072 Фінанси та банківська справа магістр 1
    072 Фінанси та банківська справа магістр 2 073 Менеджмент магістр 1
    073 Менеджмент магістр 2 081 Право магістр 1
    081 Право магістр 2 091 Біологія магістр 1
    091 Біологія магістр 2 122 Компютерні науки магістр 1
    122 Компютерні науки магістр 2 123 Компютерна інженерія магістр 1
    123 Компютерна інженерія магістр 2 161 Хімічні теххнології та інженерія
    181 Харчові технології магістр 1 181 Харчові технології магістр 2
    231 Соціальна робота магістр 242 Туризм магістр
    281 Публічне управління магістр 1 281 Публічне управління магістр 2
    291 Міжнародні відносини магістр 1 291 Міжнародні відносини магістр 2
     
    МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ
    029 ІБАС 2к ПЗСО МС 029 ІБАС 3к КР МС
    071 Облік і оподаткування 3к КР МС 075 Маркетинг 2к КР МС
    081 Право 2к КР МС 081 Право 3к КР МС
    121 Інженерія програмного забезпечення 3к КР МС 123 Компютерна інженерія 2к КР МС
    123 Компютерна інженерія 3к КР МС 181 Харчові технології 3к КР МС
    231 Соціальна робота 2к КР МС 1 231 Соціальна робота 2к КР МС 2
    231 Соціальна робота 2к ПЗСО МС 231 Соціальна робота 3к КР МС
    242 Туризм 3к КР МС 242 Туризм ПЗСО МС
    274 Автомобільний транспорт 2к КР МС 274 Автомобільний транспорт 3к КР МС




    Заочна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 05.09.2019
    Молодший спеціаліст

    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа, 3 курс після КР 071 Облік та оподаткування, 2 курс після КР
    075 Маркетинг, 2 курс після ПЗСО 075 Маркетинг, 2 курс після КР
    075 Маркетинг, 3 курс після КР 081 Право, 2 курс після ПЗСО
    081 Право, 2 курс після КР 081 Право, 3 курс після КР
    121 Інженерія програмного забезпечення, 2 курс після КР 121 Інженерія програмного забезпечення, 3 курс після КР
    123 Компютерна інженерія, 2 курс після ПЗСО 123 Компютерна інженерія, 2 курс після КР
    123 Компютерна інженерія, 3 курс після КР 181 Харчові технології, 2 курс після ПЗСО
    181 Харчові технології, 3 курс після КР 231 Соціальна робота, 2 курс після КР
    231 Соціальна робота, 3 курс після КР 242 Туризм, 2 курс після ПЗСО
    242 Туризм, 2 курс після КР 274 Автомобільний транспорт, 2 курс після КР
    274 Автомобільний транспорт, 3 курс після КР  

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 27.08.2019
    Магістр на основі бакалавра

    016 Спецосвіта (Асистент вчителя-реабілітолога)
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    035 Філологія (Переклад з англійської і німецької мов)
    035 Філологія (Українська мова і література та англійська мова)
    053 Психологія
    061 Журналістика (за видами)
    071 Облік і оподаткування
    071 Облік і оподаткування
    073 Менеджмент
    081 Право
    091 Біологія (Мікробіологія, Імунологія)121 Інженерія програмного забезпечення
    122 Комп'ютерні науки
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Сучасні нанотехнології
    181 Харчові технології
    227 Фізична терапія. ерготерапія
    231 Соціальна педагогіка у сфері інклюзії
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт
    291 Міжнародні відносини

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 27.08.2019
    Магістр на основі магістра

    053 Психологія
    073 Менеджмент
    073 Менеджмент
    123 Комп'ютерна інженерія
    181 Харчові технології
    227 Фізична терапія. ерготерапія
    274 Автомобільний транспорт
    281 Публічне управління та адміністрування

    Денна форма навчання
    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    ОКР "БАКАЛАВР" 1 курс

    016 Спецосвіта (Асистент вчителя-реабілітолога)
    022 Дизайн
    022 Дизайн (графічний дизайн)
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    035 Філологія (Переклад з англійської і німецької мов)
    035 Філологія (Українська мова і література та англійська мова)
    035 Філологія (Українська мова і література та християнська етика)
    035 Філологія (Майстерність диктора та ведучого програм телебачення)
    035 Філологія (Переклад з англійської і німецької мов з поглибленим вивченням іспанської мови)
    035 Філологія (Східні мови: турецька, арабська, китайська, японська)
    035 Філологія (Українська мова як іноземна та переклад)
    053 Практична психологія
    053 Психологія
    061 Журналістика (редагування медіавидань)
    061 Журналістика (Ведучий програм телебачення)
    061 Журналістика (за видами)
    061 Журналістика (Журналістика та медіабезпека)
    071 Облік і оподаткування
    072 Фінанси, банківська справа та страхування
    073 Менеджмент
    073 Менеджмент і світова економічна кон'юнктура
    075 Маркетинг
    081 Екологічне право
    081 Право
    081 Право інтелектуальної власності
    091 Біологія (Мікробіологія)
    091 Біологія (Імунологія)
    121 Інженерія програмного забезпечення
    122 Комп'ютерні науки
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Сучасні нанотехнології
    181 Харчові технології
    181 Харчові технології (Виробництво продукції оздоровчого харчування)
    226 Фармація, промислова фармація
    227 Фізична терапія. ерготерапія
    227 Фізична реабілітація з основами кінезіотерапії
    231 Соціальна педагогіка у сфері інклюзії
    231 Соціальна робота
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт
    274 Логістика транспортних перевезень
    281 Публічне управління та адміністрування
    291 Міжнародні відносини

    ОКР "БАКАЛАВР" 2 курс

    022 Дизайн
    035 Філологія
    053 Психологія
    061 Журналістика
    081 Право
    091 Біологія
    226 Фармація, промислова терапія
    227 Фізична терапія, ерготерапія

    ОКР "БАКАЛАВР" 3 курс

    022 Дизайн
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    061 Журналістика (Видавнича справа та редагування)
    061 Журналістика
    071 Облік та оподаткування
    073 Менеджмент
    075 Маркетинг
    081 Право
    091 Біологія
    121 Інженерія програмного забезпечення
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Хімічні технології та інженерія
    181 Технології харчування
    181 Харчові технології
    231 Соціальна робота
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт
    274 Логістика автотранспортних перевезень
    281 Публічне управління та адміністрування

    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    Коледж "ОСВІТА" (вступ на основі повної загальної середньої освіти та робітничих професій)

    2 курс на основі кваліфікованого робітника 3 курс на основі кваліфікованого робітника
    на основі повної загальної середньої освіти
    075 Маркетинг
    123 Комп'ютерна інженерія
    231 Соціальна робота
    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    081 Право
    121 Інженерія програмного забезпечення
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Хімічні технології та інженерія
    181 Харчові технології
    061 Журналістика
    121 Інженерія програмного забезпечення
    274 Автомобільний транспорт

     


    Денна форма навчання

    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    ОКР "молодший спеціаліст" (вступ на основі базової середньої освіти)

    016 спецосвіта
    022 графічний
    022 дизайн
    029 ібас
    035 майстерність
    035 переклад
    035 східні
    035 укр. мова
    035 Філологія (Переклад з англ. і нім. м)
    035 Філологія (Укр.мова і літ-ра та англ.мова)
    035 Філологія (Укр.мова і літ. та христ.етика)
    053 практична
    053 психологія
    061 ведучий
    061 журналістика мультимедіа
    061 за видами
    061 редагування медіавидань
    071 Облік і оп.
    072 Фінанси, БС та С
    073 менеджмент
    073 менеджмент конюктура
    075 Маркетинг
    081 екологічне право
    081 право
    081 право інтелектуальної власності
    091 Біологія(Мікробіологія
    091 імунологія
    121 ІПЗ
    122 компютерні науки
    123 системи та мережі
    161 сучасні нанотехнології
    181 виробництво
    181 ХТ (ХТ)
    226 фармація
    227 фізичнга терапія
    227 фізреабілітація
    231 соціальна педагогіка
    231 соціальна робота
    242 Туризм
    274 автомобільний транспорт
    274 логістика
    281 публічне управління
    291 міжнародні відносини

    ОКР "БАКАЛАВР" 2 курс

    022 дизайн
    035 філологія
    053 психологія
    061 журналістика
    081 право
    091 біологія
    226 фармація
    227 фізична терапія

    ОКР "БАКАЛАВР" 3 курс

    022 дизайн
    029 ібас
    061 видавнича справа
    061 журналістика
    071 облік та оподаткування
    073 менеджмент
    075 маркетинг
    081 право
    091 біологія
    121 інженерія програмного забезпечення
    123 копютерна інженерія
    161 хімічні
    181 технології харчування
    181 харчові технології
    231 соціальна робота
    242 туризм
    274 автомобільний транспорт
    274 логістика
    281 публічне управління

    Рейтингові списки абітурієнтів від 01.08.2019
    Коледж "ОСВІТА" (вступ на основі базової середньої освіти)

    2 курс після КР 3 курс після КР після ПЗСО
    075 маркетинг
    123 комп'ютерна інженерія
    231 соціальна робота
    029 ІБАС
    081 право
    121 ІПЗ
    123 КІ
    161 хімічні технології
    181 харчові технології
    061 журналістика
    121 ІПЗ
    274 автомоб.транспорт

     


     

     

     Рейтингові списки абітурієнтів від 23.07.2019

    ОКР "молодший спеціаліст"
    (вступ на основі базової середньої освіти)

    029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа
    061 Журналістика
    061 Журналістика - Видавнича справа та редагування
    071 Облік і оподаткування
    075 Маркетинг
    081 Право
    121 Інженерія програмного забезпечення
    123 Комп'ютерна інженерія
    161 Хімічні технології та інженерія
    181 Харчові технології
    231 Соціальна робота
    242 Туризм
    274 Автомобільний транспорт