+38-067-406-53-92
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Інженерна освіта

27 квітня 2018 року – День відкритих дверей в Університеті "Україна"

Наші двері завжди відкриті для відвідувачів! 27 квітня буде особливо насичений день на події: учасники Дня відкритих дверей об 11:30 візьмуть участь у мітингу-реквієм, присвяченому 32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Після урочистого вшанування пам'яті ліквідаторів на вас чекає знайомство з Університетом, його інститутами, факультетом та кафедрами. Навчально-виховні підрозділи підготували для гостей тематичні майстер-класи. У Приймальній комісії ви ознайомитесь із умовами вступу та строками подачі документів. День відкритих дверей – це гарна можливість познайомитись ближче з Університетом, поспілкуватись зі студентами та викладачами, керівництвом інститутів, а також отримати відповіді на всі запитання.

до списку оголошень