Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Майстер-класи

  «Київстар» презентував майстер-класи з профорієнтації для молоді з проблемами опорно-рухового апарату

   

  Проблема працевлаштування людей з обмеженнями життєдіяльності є надзвичайно актуальною в країні. За статистикою, кожен 17 українець має особливі потреби та неминуче стикається з складностями при виборі професії. Новий проект «Київстар» та його соціального партнера – громадської організації «Інститут соціальної політики» реалізується з метою підтримки дітей та молоді з порушеннями опорно-рухового апарату у виборі затребуваної професії заради можливості самореалізації в сучасному суспільстві.

   

   

  Майстер-клас "Повір у себе!" - ІТ-професії

   

  У створенні майстер-класів із професійної орієнтації взяли участь психологи, експерти з питань соціальної реабілітації та рекрутингу, які відповіли на актуальні питання, зокрема: куди звернутися за допомогою, з чого починати, обираючи майбутню професію, де і як здобути необхідні професійні знання та навички. Історії своїх досягнень розказали і самі люди з проблемами опорно-рухового апарату, доводячи на власному прикладі, що успіх напряму залежить від бажання та сили волі. Відеозбірку майстер-класів створено для тих, хто стоїть перед обранням майбутньої професії. Це завжди складне рішення, адже правильно обрана професія здатна зробити людину успішною, реалізованою та врешті решт щасливою.

   

   

  Директор Інституту філології та масових комунікацій Університету "Україна"

  Н.В. Барна про творчі професії, які можна отримати в інституті

      

   

  Про співпрацю Університету "Україна" зі спеціалізованими школами,

  а також поради викладача інтегровної групи від Ніни Іванівни Головченко

   

  Корпоративна благодійність – це важлива частина стратегії соціальної відповідальності «Київстар». Компанія вже майже 10 років реалізує загальнонаціональну благодійну ініціативу «Для людей, для країни!», у рамках якої надає інноваційні технології та засоби для покращення комунікацій, а також спеціалізоване обладнання навчальним та медичним закладам. Особливу увагу «Київстар» приділяє дітям та молоді з особливими потребами, допомагаючи їм інтегруватися в суспільне життя, сприяючи наданню більш широких можливостей для розвитку та соціалізації. У рамках програми компанія реалізує багато заходів, що надають дітям та молоді можливості для впевненого старту в самостійне життя і вселяють у них віру в свої сили. Наразі «Київстар» обладнав сучасні мультимедійні кімнати в 10 спеціальних школах-інтернатах по всій Україні та представив їх вихованцям серію профорієнтаційних майстер-класів, завдяки чому діти отримають нові можливості для навчання, спілкування та розвитку.  Оголошення
  Інше
  Action-клас від суперового викладача Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна», відомої кіноактриси Ганни Лев "Техніка мовлення та майстерність актора кіно".
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Тиждень психології «Пора року моєї душі»
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Кафедра психології Вінницького соціально-економічного інституту Університету «Україна» проводить ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ «ПОРА РОКУ МОЄЇ ДУШІ» з 20 квітня по 24 квітня 2015 року. Основною метою заходів є інтеграція психологічних знань, популяризація психологічної науки та напряму підготовки «Психологія» серед учнівської та студентської молоді.


  Події
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Вінниця, Європейська площа. Місто Професій
  Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
  Участь у міжнародному проекті "Місто професій"
  Освітянська виставка
  Університет "Україна" взяв участь у міжнародному проекті "Місто професій".
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Підсумки першого етапу волонтерського проекту завідувача відкритої науково-навчальної лабораторії кіберфізичних систем
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Підсумки першого етапу волонтерського проекту завідувача відкритої науково-навчальної лабораторії кіберфізичних систем, що був проведений у 2017 у середній школі селища Біла Криниця.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Цікаві майстер-класи, квести, ігротеки в Маріїнському парку
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  Майстер-класи, квести, ігротеки в Маріїнському парку провели студенти спеціальності "Соціальна робота" і соціальна служба «Центр соціальної активності» під керівництвом Базиленко Анастасії Костянтинівни
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Плідна співпраця із Прилуцькими коледжами
  Круглі столи, тренінги, майстер-класи
  6 квітня 2017 року викладачами та студентами соціально-гуманітарного факультету, а саме: деканом Губарь Т.В., завідувачем кафедри перекладу та іноземних мов Рябокінь Н.О., студентами спеціальності «Здоров’я людини» Крат А.В. (4 курс) та Ткаченко В.М. (3 курс) у рамках профорієнтаційної роботи були відвідані Прилуцькі коледжі: агротехнічний, медичний та гуманітарно-педагогічний.
  Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права