Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Система ціноутворення

  2022

  Наказ від 10.06.2022 р. №53 "Про розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг у 2022-2023 н.р. для базової структури університету (м. Київ)" .pdf

  Наказ від 10.06.2022 р. №53 "Про розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг у 2022-2023 н.р. для базової структури університету (м. Київ)" .docs

  Додаток №1 до наказу від 10.06.2022 р. №53 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного здобувача вищої освіти денної та заочної форм навчання, які вступають за освітніми рівнями "бакалавр" та «молодший бакалавр» за спеціальностями по м. Києву"

  Додаток №2 до наказу від 10.06.2022 р. №53 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного здобувача вищої освіти денної та заочної форм навчання, які вступають за освітнім рівнем "магістр" за спеціальностями по м. Києву"

  Додаток №3 до наказу від 10.06.2022 р. №53 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного здобувача освіти денної та заочної форм навчання, які вступають за освітньо-професійним рівнем «фаховий молодший бакалавр» за спеціальностями по м. Києву "

  Додаток №4 до наказу від 10.06.2022 р. №53 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного здобувача вищої освіти денної та заочної форм навчання, які продовжують навчання за освітніми рівнями "бакалавр" за спеціальностями по м. Києву"

  Додаток №5 до наказу від 10.06.2022 р. №53 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного здобувача вищої освіти денної та заочної форм навчання, які продовжують навчання за другим освітнім рівнем "магістр" за спеціальностями по м. Києву"

   

  2021

  Наказ від 01.07.2021 р. №152 "Про відшкодування витрат за надання освітніх послуг у 2021-2022 н.р. для базової структури університету (м. Київ)"

  Додаток №1 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг у 2021-2022 навчальному році на одного слухача денної та заочної форм навчання для вступників на перший курс за освітніми рівнями «бакалавр» та «молодший бакалавр» за спеціальностями по м. Києву"

  Додаток №2 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного слухача денної та заочної форм навчання, які вступають за освітнім рівнем "магістр" за спеціальностями по м. Києву"

  Додаток №3 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг на одного слухача денної та заочної форм навчання, які вступають за освітньо-професійним рівнем «фаховий молодший бакалавр» за спеціальностями по м. Києву"

  Додаток №4 "Розмір відшкодування витрат за надання освітніх послуг у 2021-2022 навчальному році на одного слухача денної та заочної форм навчання для вступників на старші курси за освітніми рівнями «бакалавр» та «молодший бакалавр» за спеціальностями по м. Києву"

   

  Положення про встановлення спеціальних цін для окремих категорій здобувачів освіти

  Система ціноутворення в Університеті "Україна" як соціально орієнтованого ЗВО базується на розрахунку собівартості освітніх послуг і супутніх продуктів, враховує платоспроможність населення у регіонах, залежить від напряму підготовки / спеціальності та форми навчання. Загалом ціни нижчі за середні на ринку освітніх послуг. Діє гнучка система знижок, що виконує соціальну і мотиваційну функцію. 

  Спеціальні ціни та знижки на освітні послуги на 2020/2021 н.р.

  № з/п

  Категорія студентів

  Спеціальні ціни та знижки

  Можлива комбінація знижок

  Підтримка обдарованої та старанної молоді

  1

  Призерам міжнародних та всеукраїнських олімпіад і всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук України, нагородженим дипломом:

  І ступеню

   

  ІІ ступеню

   

  ІІІ ступеню

   

   

   

  50% вартості навчання у 1-му семестрі

  25% вартості навчання у 1-му семестрі

  15% вартості навчання у 1-му семестрі

   

  2

  Переможцям обласних і київського міського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук України, нагородженим дипломом:

  І ступеню

   

  ІІ ступеню

   

  ІІІ ступеню

   

   

  25% вартості навчання у 1-му семестрі

  20% вартості навчання у 1-му семестрі

  15% вартості навчання у 1-му семестрі

   

  3

  Переможцям районних в областях, міських і районних у м. Києві конкурсів-захистів науково-дослідних робіт учнів - членів Малої академії наук України, нагородженим дипломом:

  І ступеню

   

  ІІ ступеню

   

  ІІІ ступеню

   

   

   

  20% вартості навчання у 1-му семестрі

  15% вартості навчання у 1-му семестрі

  10% вартості навчання у 1-му семестрі

   

  4

  Вступникам на денну форму навчання, які нагороджені золотою або срібною медаллю чи мають диплом із відзнакою за спорідненим напрямом вступу;

  студентам, які продовжують навчання:

  25% вартості навчання у 1-му семестрі

   

  15% вартості навчання у 1-му семестрі

   

  5

  Студентам денної форми навчання (II-VІ курсів), які протягом двох семестрів навчалися на “відмінно”, без урахування перездачі предметів на більш високу оцінку

  Цим студентам за умови активної участі у науковій, громадській, виховній та профорієнтаційній діяльності

  5% вартості навчання

   


  До 15вартості навчання

   

  6

  Студентам, які з метою підвищення якості знань і конкурентоспроможності на ринку праці отримують освіту в Університеті «Україна» одночасно за двома спеціальностями різних форм навчання

  До 50вартості навчання

   

  Підтримка студентів, що сприяють розвитку і становленню університету

  7

  Студентам, які особисто або через фізичних, юридичних осіб сприяють становленню та розвитку університету

  До 20% вартості навчання

   

  8

  Студентам, які здійснили відшкодування витрат за навчання наперед (студенти денної форми навчання – до 25 серпня, заочної форми навчання – до 10 жовтня)

  5% при оплаті навчання за рік

  8% при оплаті навчання за 2 роки

  10% при оплаті навчання за 3 роки

  12% при оплаті навчання за 4 роки

   

  9

  Підтримка друзів:

  Студентам, які навчалися в одному середньому або вищому навчальному закладі та в кількості не менше 5 осіб одночасно вступили до університету, за умови, що для навчального закладу не встановлена окрема спеціальна вартість згідно угоди про співпрацю

  10% вартості навчання

   

  10

  Підтримка родин:

  Студентам із однієї родини (батькам батьків і онукам, батькам і дітям, братам і сестрам, чоловікові і жінці), при умові одночасного навчання:

   

  двох з метою отримання вищої освіти

   

  трьох і більше

   

  10% для одного з них, у кого вартість навчання вища

  10% для одного з них,

  20% для другого,

  30% для третього та інших

   

  11

  Додаткова знижка на День відкритих дверей:

  Абітурієнтам, які написали та подали в День відкритих дверей заяву до резерву, зареєстровану в Приймальній комісії, відмічену штампом, при умові укладання контракту на денну форму навчання та внесення коштів не менше ніж за рік.

  5% від суми, що вноситься за відшкодування витрат на навчання

  Одночасно може бути надана знижка №8 по оплаті наперед

   

  Податкова знижка на навчання (2021 рік)

  Ви можете повернути собі частину витрат за навчання у вигляді податкової знижки згідно статті 166 Податкового кодексу України.

  Відшкодовуються витрати на оплату навчання у дошкільних, позашкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

  Оформити податкову знижку може сам студент (якщо він має офіційний заробіток, з якого сплачує податки) або член його сім’ї першого ступеня спорідненості (мати, батько, дружина/чоловік).

  Вимоги для отримання знижки

  1. Громадянство України та наявність ІПН (ідентифікаційного коду).
  2. Не бути приватним підприємцем.

  Відшкодуванню підлягають лише послуги вітчизняних закладів освіти. Не відшкодовуються додаткові курси чи навчання на військовій кафедрі.

  Розмір знижки

  Розмір податкової знижки – 18 % від вартості навчання. Враховуються фактичні витрати, понесені в минулому році.

  Сума податкової знижки не може перевищувати розмір сплаченого податку з доходів фізичних осіб (ПДФО).

  Перелік документів,

  які подаються до Державної фіскальної служби за місцем вашої реєстрації:

  1. Паспорт.
  2. ІПН (ідентифікаційний код).
  3. Декларація про майновий стан і доходи.
  4. Довідка про заробітну плату (за формою № 3).
  5. Копія договору із закладом освіти.
  6. Копії квитанцій (чеків, платіжних доручень) за оплату навчання.
  7. Документи, що підтверджують ступінь споріднення (якщо за навчання сплачують батьки, то потрібно надати свідоцтво про народження дитини, якщо на податкову знижку претендує чоловік або дружина – свідоцтво про шлюб).
  8. Заява із зазначенням реквізитів рахунку для перерахування відшкодування.

   

  Оформити податкову знижку можливо до 31 грудня року, наступного за звітним. У 2021 році подаємо документи за 2020 рік.

  Згідно статті 179 Податкового кодексу України у разі ухвалення вам компенсації за навчання кошти будуть переведенні на ваш банківський рахунок протягом 60 днів після надходження пакету документів.

  Детальну інформацію можна отримати за посиланням: Деклараційна кампанія 2021 (tax.gov.ua).