+38-067-406-53-92
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Освіта у сфері обслуговування, туризму і готельного господарства

VIII Міжнародна олімпіада з основ наук

Запрошуємо взяти участь у VIII Міжнародній олімпіаді з основ наук.

З метою вдосконалення роботи з обдарованими учнями, підвищення інтересу учнів до поглибленого вивчення базових дисциплін, залучення школярів до дослідницької роботи, стимулювання інтересу учнів до оволодіння сучасними інформаційними технологіями започатковано освітній проект «Міжнародна олімпіада з основ наук».

Дисципліни

* українська мова

* українська література

* історія України

* математика

* інформатика

* фізика

* географія

* біологія

* хімія

* російська мова

* англійська мова

* німецька мова

* французька мова

* природознавство

Учасники

* учні 5-10 класів загальноосвітніх закладів ІІ-ІІІ ступенів усіх видів і типів

* студенти та учні перших курсів закладів професійно-технічної освіти

Дата та умови проведення

Перший етап - з 16 по 21 січня 2012 року

Фінальний етап - з 18 по 22 квітня 2012 року

• Перший етап проходить у навчальному закладі учасника. Для тестування учень може обрати один або кілька навчальних предметів. Тестування проходить дистанційно за допомогою унікального програмного забезпечення «Тестовий комплекс Online (ТК)».
  • Фінальний етап проходитиме в очній формі на базі опорних шкіл, ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», його філій та у провідних освітніх закладах країн-учасниць Олімпіади.

Як стати учасником

Заявка формується адміністрацією навчального закладу на сайті: www.urfodu.ruодна для всіх учасників. Там же розміщена інструкція з реєстрації та створення віртуального кабінету навчального закладу, в якому в період проведення тестування будуть доступні конкурсні завдання і тестовий комплекс.

Особистий віртуальний кабінет створюється навчальним закладом один раз, його можна використовувати протягом кількох років, щорічно беручи участь в Олімпіаді.

Загальне положення

до списку оголошень