Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: Круглі столи, тренінги, майстер-класи

Плідна співпраця із Прилуцькими коледжами

 

Плідна співпраця із Прилуцькими коледжами

 

6 квітня 2017 року викладачами та студентами соціально-гуманітарного факультету, а саме: деканом Губарь Т.В., завідувачем кафедри перекладу та іноземних мов Рябокінь Н.О., студентами спеціальності «Здоров’я людини» Крат А.В. (4 курс) та Ткаченко В.М. (3 курс) у рамках профорієнтаційної роботи були відвідані Прилуцькі коледжі: агротехнічний, медичний та гуманітарно-педагогічний.

У ході зустрічі у Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі студентів найбільш зацікавила інформація про можливість вступу до інституту на навчання за скороченою програмою підготовки бакалаврів, зокрема за спеціальностями соціально-гуманітарного факультету («Філологія (переклад)», «Соціальна робота», «Здоров’я людини») – на ІІІ курс!

У Прилуцькому медичному коледжі, крім традиційної презентації спеціальностей, було проведено майстер-клас із масажу, який давали студенти спеціальності «Здоров’я людини». Було продемонстровано техніки класичного, міофасціального, реабілітаційного масажу. Зустріч транслювалась на місцевому телебаченні.

Результатом роботи стало підписання договорів про співпрацю.

 


Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права

до списку новин