+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
office@uu.edu.ua
Курсове навчання
На базі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна», який успішно готує та випускає фахівців із фізичної терапії, розпочали роботу курси оздоровчого масажу. Програма передбачає ознайомлення з основами масажного мистецтва, освоєння базових навичок і технік оздоровчого масажу. Курси розраховані як на медпрацівників, так і на людей без спеціальної медичної освіти.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
День відкритих дверей
На виконання заходів по проведенню профорієнтаційної роботи на 2018-2019 н.р. викладачі Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» Губарь Т.В., Коломієць П.В., Заіка В.М., Аванесян Г.М. 17 квітня 2019 р. відвідали навчальні заклади та заклади соціальних сфер у Глобинському районі.
Освітянська виставка
Представники різних навчально-виховних підрозділів Університету «Україна» чекають на Вас біля нашої локації на ХХХІІІ міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2019», яка проходить у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) сьогодні і завтра (12-13 квітня).
День відкритих дверей
Сьогодні на базі Карпатського інституту підприємництва і Карпатського коледжу відбувся захід під назвою «Ярмарок вакансій для студентської молоді», організатором якого є Хустська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості. На свято були запрошені представники роботодавців області та студентська молодь навчальних закладів міста. Усі присутні мали можливість ознайомитися з вакантними робочими місцями за обраними професіями та особисто поспілкуватися із представниками роботодавців. Студенти інституту та коледжу представили спеціальності і запросили студентів інших ВНЗ І-ІІ рівня акредитації до нас для продовження навчання.
Підрозділ: Карпатський інститут підприємництва
ЗНО
Сьогодні в Університеті «Україна» проходить пробне ЗНО. Більше 200 учасників вирішили перевірити свої знання і потренуватись перед основним етапом ЗНО-2019. Бажаємо успіхів та запрошуємо на навчання.
День відкритих дверей
21 березня 2019 року викладачами Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» проведена профорієнтаційна робота в м. Зіньків та м. Гадяч Полтавської області. Відбулися зустрічі з учнями загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл, випускниками Зінківського регіонального центру професійної освіти, Гадяцького вищого професійного аграрного училища, Гадяцького коледжу культури і мистецтв, співробітниками Зінківського дитячого будинку-інтернату, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Зінківського району, Управління соціального захисту населення Зінківської райдержадміністрації.
День відкритих дверей
Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» разом зі Святошинською соціальною службою для сім’ї, дітей та молоді міста Києва проводить серед школярів середніх загальноосвітніх шкіл конкурс соціальних проектів на тему «Інклюзивне суспільство – суспільство для всіх».
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Тренінг для школярів із соціального проектування на кафедрі соціальної роботи і педагогіки Інституту соціальних технологій Університету «Україна».
День відкритих дверей
Напередодні початку першої хвилі вступної кампанії до Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій Університету "Україна", яка продовжуватиметься з 4.03 по 15.03.2019 р., викладачі кафедри соціальної роботи інституту та коледжу Тетяна Іванівна Рябицька та Світлана Олексіївна Татаринова відвідали м. Токмак із профорієнтаційною акцією.
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
День відкритих дверей
Сьогодні у Вінницькому соціально-економічному інституті Університету «Україна» День відкритих дверей. Ласкаво Просимо!!!
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
День відкритих дверей
Профорієнтаційний тур Почаївською стороною... Неймовірно красивий край, початок гірських масивів Тернопільщини.
ЗНО
Адміністрація та представники Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна» Новак Ярослав Віталійович, Півторак Михайло Вікторович, Карпова Оксана Олександрівна та Трофименко Наталія Євгенівна завітали в гості до старшокласників Володарської школи №1, №2 та Аграрного ліцею.
Підрозділ: Білоцерківський інститут економіки та управління
Мала академія наук і творчі колективи
7 та 8 лютого 2019 року Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини Університету «Україна» у межах співпраці з Миколаївським обласним Центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді гостинно відкрив свої двері для юних науковців – учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.
Олімпіади, конкурси
Вітаємо нашу студентку Яну Гергель з перемогою – І місце серед дівчат у Відкритому турнірі міського голови міста Дубно з настільного тенісу, який пройшов 12-13 січня за ініціативи відділу молоді, фізкультури та спорту Дубенської міської ради та Дубенської міської організації ФСТ «Спартак» на базі Дубенської ДЮСШ!!!!
День відкритих дверей
Сьогодні, 5 грудня 2018 р., у гості до Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини Університету «Україна» завітали учні з Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 2 Центру реабілітації разом із директором Анатолієм Володимировичем Ковтуном.
Підрозділ: Миколаївський міжрегіональний інститут розвитку людини
І знову в нас День відкритих дверей
День відкритих дверей
І знову у нас, у Миколаївському інституті та коледжі Університету «Україна» День відкритих дверей.