Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-701-00-50
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
відділ обліку
+38-067-500-68-36
м. Київ, вул. Львівська, 23 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00

Програма подвійного диплому Шяуляйського університету

  ЄВРОПЕЙСЬКА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ В УНІВЕРСИТЕТІ « УКРАЇНА »

  У рамках міжнародного проекта SOCNET

   

  Університет «Україна» спільно з Шяуляйською академією Вільнюського університету (Литва) оголошує набір студентів на міжнародну магістерську програму за спеціальністю «Соціальна робота» з отриманням європейського та українського дипломів державного зразка. 

   

  Університет «Україна» спільно з Шяуляйським університетом (Литва) оголошує набір студентів на міжнародну магістерську програму за спеціальністю «Соціальна робота» з отриманням європейського та українського дипломів державного зразка.

  Термін навчання 3 семестри (1,6 року) на основі базової освіти не нижче бакалавра. Навчання за спеціальністю Соціальна робота, освітньою програмою Соціальна педагогіка в сфері інклюзії.

  Студенти з Литви та України  навчаються у своїх країнах. У навчальному процесі використовуються дистанційні технології, можливі індивідуальні графіки навчання.

  У третьому семестрі українські студенти проходять практику у Литві (м.Шауляй) упродовж 1 тижня, а литовські студенти – в Україні.

  Навчальна програма повністю відповідає Європейським стандартам освіти і пройшла відповідне ліцензування на період до 2023 року.

  Диплом магістра соціальної роботи є престижним і визнається в усіх країнах ЄС.

  Фахівці соціальної роботи широко затребувані в Європі, у них відсутні проблеми працевлаштування.

  Отримання гранту дозволило забезпечити безкоштовне навчання у Литві для студентів, які мають унікальну можливість отримати український та європейський дипломи по ціні навчання в Україні, тобто 18000 гривень на рік на денній формі навчання, 16000 грн. на рік - на заочній формі. Діє гнучка система оплати та пільг. Вартість проживання у гуртожитку м. Шяуляй у період практики – 600 грн на місяць. Вартість харчування трохи нижча, ніж в Україні. Переліт в обидва боки приблизно 100 євро.

  У процесі навчання студенти отримають можливість удосконалити англійську мову, освоїти сучасні соціальні технології і методи роботи в міжнародних проектах, стануть затребуваними як фахівці в Україні і в ЄС.

  Студентам Університету «Україна» надається переважне право зарахування на програму.

  Заяви на денну форму приймаються до 20 липня, на заочну – до 20 серпня 2019 року в Приймальній комісії Університету «Україна» за адресою м. Київ, вул. Львівська, 23, корп 2, каб.105а.

   

  Телефон для довідок:

  (096) 7666836 Базиленко Анастасія Костянтинівна, зав.кафедрою Соціальної роботи та педагогіки, керівник проекту  Оголошення
  Новий набір до магістратури
  Міжнародні освітні програми
  З 10 липня 2015 року розпочався новий набір на навчальну магістерську програму «Соціальна робота», яка проходить у рамках договору між Шяуляйським університетом (Литва) і Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна».
  Кафедра соціальної роботи та педагогіки Університету «Україна» запрошує абітурієнтів!
  Набір на бакалаврат
  Кафедра соціальної роботи та педагогіки Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», де готують фахівців для роботи у соціальній сфері, була створена 6 листопада 1999 року в Києві однією з перших. За 17 років діяльності в університеті сформувалася мережа кафедр соціальної роботи в територіально відокремлених структурних підрозділах університету в таких містах: Біла Церква, Вінниця, Житомир, Луцьк, Полтава, Рівне, Сторожинець, Хмельницький, Хуст.
  Магістратура у Шяуляйському університеті (Литва)
  Міжнародні освітні програми
  У рамках міжнародної програми Університету «Україна» «Подвійний диплом» запрошуємо на навчання у магістратурі Шяуляйського університету за спеціальністю «Соціальна робота» із паралельним навчанням у магістратурі Університету «Україна».


  Події
  Міжнародні освітні програми
  Магістерська програма подвійних дипломів Україна-Литва – це особистісний та професійний "ліфт", налагодження міжнародних професійних зв’язків!
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Програма подвійних дипломів
  Міжнародні освітні програми
  Що таке програма подвійних дипломів? Як отримати диплом міжнародного зразка магістра з соціальної роботи? Який шлях пройшли студенти, що на фото у гарних мантіях? Усі ці питання можна задати Irina Ivanova в особистих повідомленнях або особисто на кафедрі соціальної роботи та педагогіки Університету "Україна".
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  До Дня студента
  Міжнародні освітні програми
  Представляємо студентів спеціальності «Соціальна робота», учасників міжнародної магістерської навчальної програми Шяуляйського університету і Університету «Україна».
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  В Університеті «Україна» діє міжнародна програма подвійного диплома
  Міжнародні освітні програми
  Подвійні дипломи − це спільні програми українських і зарубіжних вищих навчальних закладів, які дають змогу українським студентам отримати вищу освіту і два дипломи: український і європейський. Цінність програми полягає в тому, що випускник ВНЗ стає більш привабливим для роботодавців. Але далеко не в кожному українському університеті діють такі програми. Хоча взагалі подібне навчання можливе як у державному, так і у приватному ВНЗ. Ми розкажемо вам про можливість навчання за цією перспективною програмою у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини «Україна».
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»
  Випуск магістрів за програмою подвійного диплома
  Міжнародні освітні програми
  26 червня у Шяуляйському університеті відбулось урочисте вручення дипломів міжнародного зразка й українських дипломів литовським студентам, в якому взяла участь делегація з України у складі Таланчук Ірини Володимирівни, начальника Служби президента Університету «Україна», Коротєєвої Антоніни Вікторівни, проректора з навчально-виховної роботи, Вєдєнєєвої Ольги Анатоліївни, начальника управління навчально-виховної роботи Університету «Україна». 14 липня в урочистій обстановці студенти спеціальності «Соціальна робота» отримали подвійні дипломи – міжнародного і українського зразка.
  Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»