безкоштовна гаряча лінія
м. Київ, вул. Львівська, 23 Google map
office@uu.edu.ua

Графік вступних фахових випробувань

Розклад вступних випробувань, що проводяться Університетом "Україна"

Гарфіки вступних випробувань від листопада 2020

Графік вступних випробувань для бакалаврату

Графік вступних випробувань для фахового молодшого бакалавра на основі кваліф.роб.

Графік вступних випробувань для магістратури

Розклад предметів ЗНО для інвалідів

Творчий конкурс для бакалаврів

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників для здобуття освітньо- професійного ступеню фахового молодшого бакалавра на основі повної загальної освіти

РОЗКЛАД ФАХОВИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників для здобуття освітнього ступеня магістра на основі вищої освіти

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників, що вступають на заочну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК" на ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ для вступників, що вступають на заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ для вступників, що вступають на заочну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти ОКР "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ"

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників, що вступають на заочну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР» 01.09.19-10.09.19

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників, що вступають на заочну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК" на ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ» 01.09.19-10.09.19

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників, що вступають на денну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ" на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАННЬ вступників, що вступають на денну форму навчання на основі ВИЩОЇ ОСВІТИ для здобуття  ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» (крім спеціальності 029 «Інформаційна, архівна та бібліотечна справа», спеціальностей галузей знань, 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» )

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАННЯ вступників, що вступають на денну форму навчання на основі ВИЩОЇ ОСВІТИ для здобуття ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» (для спеціальності 029 «Інформаційна, архівна та бібліотечна справа» галузі знань 02 «Культура і мистецтво», спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 12 «Інформаційні технології», 08 «Право», 24 «Сфера обслуговування», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» ) (05 .07.2019-26.07.2019)

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників, що вступають на денну форму навчання на основі освітньо-кваліфікаційного рівня "КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК" на ОСВІТНЬО-КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ РІВЕНЬ «МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ»

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ для вступників, що вступають на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти ОКР "МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ"

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ для вступників, що вступають на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ вступників, що вступають на денну форму навчання на основі базової загальної середньої освіти для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня ‘’МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ’’ (2019 - 2020 н.р.)

РОЗКЛАД ТВОРЧОГО КОНКУРСУ для вступників, що вступають на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти на ОСВІТНІЙ СТУПІНЬ «БАКАЛАВР»