Група: Курсове навчання Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області

16-18 травня 2016 року на базі Навчально-методичного центру профспілок відбулися курси підвищення кваліфікації соціальних робітників територіальних центрів Волинської області. Викладання основних фахових навчальних дисциплін забезпечили викладачі Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Зокрема, виклад дисциплін соціально-правового та психолого-педагогічного блоків здійснили викладачі кафедри соціальної роботи та гуманітарних наук, кафедри права, а зміст медичного блоку був забезпечений викладачами кафедри фізичної реабілітації (здоров’я людини) Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Слухачі мали можливість ознайомитись із новітніми підходами до здійснення соціальної роботи та засвоїти знання з тем, що були запропоновані до розгляду: «Соціальна робота як вид професійної допомоги окремій особистості», «Нормативно-правова база соціальних послуг», «Особливості соціальної роботи з людьми похилого віку», «Соціальна робота з інвалідами. Психолого-педагогічний аспект», «Особистість та її самооцінка. Методи підвищення самооцінки», «Причини і методи профілактики професійного «вигоряння», «Етичні та особистісні якості соціального робітника», «Особливості догляду за важкохворими людьми», «Надання першої медичної допомоги» тощо. Виклад теоретичного матеріалу супроводжувався відеопоказом, слайд-шоу, які давали змогу краще сприйняти теоретичний матеріал.

Для соціальних робітників територіальних центрів Волинської області були проведені навчальні тренінги.

Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини