Група: Освітянська виставка

На ярмарку освіти – 2018

8 листопада 2018 року з метою проведення профорієнтаційної роботи викладач Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій к.п.н. Татаринова С.О. відвідала «Ярмарок освіти-2018» у виставковому центрі «КОЗАК-Палац» (м. Запоріжжя), на якому представила Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій та Мелітопольський коледж Університету «Україхна» під слоганом «Дізнайся ВСЕ про свою майбутню освіту!».

На ярмарку відбулася широкомасштабна презентація ринку освітніх послуг, що об’єднала XIV Міжрегіональну спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт — 2018», ІІІ міжнародну спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном» та «Освіта для бізнесу».

Цього року «Ярмарок освіти» презентував понад 60 провідних українських та закордонних навчальних закладів. Представлені учасники із Запоріжжя, Мелітополя, Харкова, Одеси, Києва, країн Чехії, Польщі, Франції.

Організатором виставки виступила Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства освіти і науки України, Запорізького обласного управління освіти і науки, Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради, Запорізького обласного центру зайнятості.

Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій