+38-067-406-53-92
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua
Група: ЗНО Тематика: Філологічна освіта

Профорієнтаційна робота кафедри перекладу та іноземних мов 29 травня 2018 року

29 травня 2018 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французької мов у місті Полтава.

Із завданнями сертифікаційних робіт та аудіофайлами частини «Розуміння мови на слух» з іспанської, німецької, французької мов можна ознайомитися у розділі «Предмети ЗНО». 30 травня у цьому самому розділі буде розміщено правильні відповіді до тестів.

Згідно з інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з іспанської мови взяли 140 осіб, що становить 79,5% від загальної кількості зареєстрованих, із французької — 567 осіб (91% від кількості зареєстрованих), з німецької — 2042 особи (86,5% від загальної кількості зареєстрованих). У Полтаві із цих трьох мов тестувалося приблизно 160 осіб.

Викладачі та студенти кафедри перекладу та іноземних мов відвідали два пункти в місті Полтава, де учні складали ЗНО із трьох іноземних мов. Викладачі та студенти Полтавського інституту економіки і права Університету «Україна» спілкувалися із випускниками, їх батьками та родичами, з викладачами. Надавали їм вичерпну інформацію щодо вступу на спеціальність «Філологія (переклад)» у Полтавському інституті економіки і права.

Зустріч пройшла інформативно та динамічно. Учні та батьки активно задавали запитання, на які отримували відповіді. Багато випускників зацікавилися вступом та будуть подавати документи влітку. Чекаємо їх із нетерпінням!

Підрозділ: Полтавський інститут економіки і права