+38-067-701-00-50
office@uu.edu.ua
Група: День відкритих дверей Тематика: Інженерна освіта

Раді бачити!

Першої п'ятниці листопада в рамках програми «Абітурієнт - 2017 год» на кафедру комп'ютерної інженерії Новокаховського гуманітарного інституту Університету «Україна» завітали випускники Новокаховського приладобудівного технікуму. Вони ознайомилися із правилами вступу до інституту, побачили аудиторії й лабораторії комп'ютерного центру, в яких проходять заняття студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», мали змогу особисто поспілкуватися з магістрами інституту та задати хвилюючі питання.

Вражені такою можливістю - опинитися у ВНЗ у ході безпосереднього навчального процесу та відвідати аудиторні заняття разом із сьогоднішніми студентами НГІ, гості не приховували захвату. А ми, у свою чергу, завжди раді бачити нових друзів нашого навчального закладу, адже разом ми створюємо майбутнє України!

Підрозділ: Новокаховський гуманітарний інститут