Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+ 380-67-406-53-92 тимчасово
+ 380-97-739-54-85 тимчасово
+ 380-44-409-27-62
+ 380-44-424-70-08
м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104 Google map
office@uu.edu.ua
пн-пт 9.00-19.00 сб-нд 9.00-15.00
Група: Олімпіади, конкурси Тематика: Освіта з дизайну

Скарби є тут!

Скарби є тут!

29 березня 2017 р. в Тернопільській філії Університету «Україна» панувала творча атмосфера – юні художники з усієї області зібрались на другий тур Обласної олімпіади з образоворчого мистецтва.

Ще з 10 лютого, відколи стартувала олімпіада, журі – викладачі кафедри дизайну університету «Україна» – розглядали й оцінювали фото домашніх робіт конкурсантів, здійснювали їх відбір.

Приміщення, в якому відбувалась конкурсна програма, особливе – тут проходить виставка робіт знаної художниці Софії Пазізіної. Прикметно, що життєрадісні, з особливою кольоровою гамою, картини створені були Софією у віці 10-17 років – віці учасників олімпіади. Батько художниці, Заслужений художник України Микола Іванович Пазізін захоплююче розповів історію створення цих картин.

Ще коли ми знайомились з учасниками олімпіади, зрозуміли, що тут зібрались захоплені малюванням, легкі у спілкуванні, цікаві й працелюбні діти. Тому до роботи брались завзято, виконували її старанно, хвилювались і захоплювались водночас.

 І результати конкурсних робіт виправдали затрачені зусилля.

До оцінки робіт учасників олімпіади члени журі – викладачі кафедри дизайну університету – Чепіль Д. В., Червінська В. І. й почесний гість Пазізін М. І. поставились дуже серйозно. Детально охарактеризували роботи кожного учасника, дали поради щодо творчості. Приємно нас вразило те, що всі зауваження діти сприймали з розумінням та, навіть, із вдячністю.

Територія творчості Університету «Україна», яку у звичні дні наповнюють своєю енергією студенти-дизайнери, журналісти, правознавці й майбутні фахівці інформаційної справи, за час олімпіади збагатилась новими враженнями, творчими пошуками, хвилюваннями, радощами дітей та їхніх батьків. Батьки, до речі, настільки пройнялись атмосферою заходу, що й самі створили художній шедевр на згадку про нашу зустріч.

Переможці олімпіади отримали право позаконкурсного вступу до Університету «Україна» на спеціальність «Дизайн», а всі учасники – сертифікати на спільні зі студентами пленери та майстер-класи.

 

 


Підрозділ: Тернопільский коледж

до списку новин