+ 380-67-406-53-92 тимчасово
office@uu.edu.ua
Група: Освітянська виставка

Участь Університету "Україна" у масштабному заході галузі української освіти

Серед 560 навчальних закладів із 22 регіонів України, Польщі, США, Франції, Словаччини на Шостому Міжнародному форумі-презентації «Інноватика в сучасній освіті» був представлений і Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Він відбувся 21-23 жовтня 2014 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва при сприянні Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, а також організаційних зусиль компанії «Виставковий Світ».

У ході освітнього форуму на стенді Університету «Україна» відвідувачі мали можливість ознайомитися з умовами прийому та навчання, а також програмою «Твій шанс», що дає можливість отримати два дипломи – європейського та українського зразків.

До участі в обговоренні науково-практичного семінару на тему «Волонтерська діяльність студентських організацій: стан та перспективи», який проводила Державна наукова установа «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України була запрошена начальник відділу виховної роботи Дика В.А.

Окремий блок форуму був присвячений нагородженню переможців конкурсу з тематичних номінацій. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» удостоєний Почесного звання «Лауреат конкурсу» І ступеня в номінації «Упровадження інновацій в роботу з дітьми та молоддю з особливими освітніми потребами». На конкурс були подані відповідні матеріали, підготовлені радником президента з питань інклюзії Кольченко К.О. Крім того, Університет був нагороджений дипломом за активну діяльність з інноваційного оновлення змісту національної освіти, а Президент – за особистий творчий внесок і плідну організаторську діяльність з інноваційного розвитку національної освіти.

Автор: Юлія Зімбалевська