Група: Міжнародні освітні програми Тематика: Освіта з соціально-політичних наук

Захист дипломних робіт міжнародної магістерської програми

10-12 червня 2015 року відбувся захист дипломних робіт навчальної магістерської програми «Соціальна робота» Шяуляйського університету (Литва) і Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (Україна).

До складу екзаменаційної комісії із захисту магістерських дипломних робіт у рамках міждержавної програми «Соціальна робота» Шяуляйського університету та Університету «Україна» входили: Ельвіра АСІЄНЕ, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри Клайпедського університету, голова комісії; Сослан АДИРХАЄВ, директор Інституту соціальних технологій (ІСТ) Університету «Україна»; Ірина ІВАНОВА, завідувач кафедри соціальної роботи та педагогіки ІСТ Університету «Україна»; доцент кафедри соціальної роботи та педагогіки ІСТ Університету «Україна» Наталя ДОВГАНЬ.

На захисті була присутня декан факультету соціального благополуччя і вивчення недугу Шяуляйського університету Інгріда БАРАНАУСКІЄНЕ.

З 10 липня 2015 року розпочинається новий набір на навчальну магістерську програму «Соціальна робота», яка проходить у рамках договору між Шяуляйським університетом (Литва) і Відкритим міжнародним університетом розвитку людини «Україна».

Кафедра соціальної роботи та педагогіки Інституту соціальних технологій Університету «Україна» запрошує усіх бажаючих на навчання!

Адреса Приймальної комісії Університету «Україна»: м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 1, каб. 104.

Контактна особа: Ірина Борисівна: тел.: +38(067) 525-97-72;

Е-mail: irboriv@gmail.com