Група: Курсове навчання Тематика: Філологічна освіта

Атестація претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою

Для майбутніх держслужбовців запроваджують платну атестацію з української мови.

Її можна пройти у нас, як і курс підготовки!

Кабінет міністрів України затвердив Порядок атестації претендентів на вступ на державну службу щодо вільного володіння державною мовою.

Про це йдеться в постанові КМУ №301 від 26 квітня 2017 року, розміщеній на Урядовому порталі.

«Затвердити Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою, що додається», - йдеться у документі.

Організує і проводить атестацію уповноважений вищий навчальний заклад, який створює відповідну комісію.

Перелік таких установ публікується на їх офіційних сайтах, а також на веб-сайтах Національного агентства з питань держслужби і Міністерства освіти і науки.

У Вінницькій області – це Університет "Україна".

При цьому послуга атестації є платною.

Процес атестації відбувається в письмовій або усній формі.

Детальніше – за нашими телефономи!

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут