Група: Курсове навчання Тематика: Освіта з журналістики

Запрошуємо навчатись за інноваційною програмою “Star-media-student”!

Вже 5 років хотіла реалізувати одну ідею.

І цього року я таки зроблю це!!!

Хочеш стати журналістом? Отримати не просто диплом, а сучасні знання, які дають можливість працювати в найвідоміших ЗМІ?

Тоді тобі до нас – в Університет “Україна”!

Запрошуємо навчатись за інноваційною програмою “Star-media-student”!

Мінімум теорії та максимум журналістської практики!

Саме так!

Ми бачимо навчання студентів в інноваційній програмі навчання “Star-media-student”.

“Star-media-student” – це навчальна програма, створена провідними освітянами та професійними журналістами.

Це абсолютно новий підхід у підготовці фахівців медіа-індустрії.

Студенти будуть навчатись у справжніх редакціях та студіях.

Профільні предмети сучасної журналістики викладатимуть відомі журналісти та фахівці різних напрямків.

Учасники програми стануть однією командою, яка зможе створювати свій унікальний медіа-продукт ще під час навчання в університеті.

Всі студенти за програмою “Star-media-student” матимуть можливість публікуватись у місцевих ЗМІ.

А це означає, що кожен випускник наприкінці навчання матиме своє багатопрофільне портфоліо, яке значно збільшить шанси при влаштуванні на роботу в ЗМІ.

Кожен учасник інноваційної програми матиме можливість вести свою авторську колонку, радіо- чи відеопередачу, бути ведучим новин, або ж стати журналістом-розслідувачем.

Через “Star-media-student” ми плануємо навчати справжніх фахівців медіа та “запалювати” нових зірок журналістики!

По завершенню навчання всі випускники отримають не просто диплом за спеціальністю “журналіст”, але й усі потрібні знання для роботи в сучасних ЗМІ!

Запрошуємо на навчання тільки тих, хто по-справжньому хоче стати журналістом! Буде надзвичайно цікаво, змістовно та корисно!

P.S. Ми вже зробили студію і почали практикуватись на мені.

Ганна Давиденко,

директор Вінницького інституту Університету «Україна»

Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут