Вступ на бакалаврат на базі 11-ти класів

До Університету «Україна» приймаються громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які проживають на території України на законних підставах, мають відповідний освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та виявили бажання здобути вищу освіту.

На навчання для здобуття ступеня бакалавра приймаються особи з повною загальною середньою освітою за результатами зовнішнього незалежного оцінювання знань і вмінь вступників та рівня їх творчих та/або фізичних здібностей із урахуванням середнього бала документа про повну загальну середню освіту та балів за особливі успіхи.

Вступники подають сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2016 році. Мінімальне значення кількості балів сертифіката із загальноосвітнього предмета, з яким вступник допускається до участі у конкурсі, становить 100 балів.

Осінній донабір на навчання до Рівненського інституту Університету "Україна"
Набір на бакалаврат
У відповідності до Правил прийому на навчання до закладу вищої освіти "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" в 2018 році у всіх бажаючих, хто з певних причин не вступив влітку на навчання, є можливість навчатись ще у цьому році!!!
Підрозділ: Рівненський інститут
Набір на бакалаврат
Луцький інститут розвитку людини запрошує на навчання за денною і заочною формою
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини
Набір на бакалаврат
Житомирський економіко-гуманітарний інститут запрошує на навчання за спеціальностями
Підрозділ: Житомирський економіко-гуманітарний інститут
Набір на бакалаврат
Хмельницький інститут соціальних технологій запрошує на навчання
Підрозділ: Хмельницький інститут соціальних технологій
Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" запрошує на навчання
Набір на бакалаврат
Вже 18 років на ниві освітніх послуг серед вищих навчальних закладів Волинської області чільне місце займає Луцький інститут розвитку людини Університету «Україна». Тут готують кваліфікованих фахівців сучасного рівня.
Підрозділ: Луцький інститут розвитку людини

І знову в нас День відкритих дверей
День відкритих дверей
І знову у нас, у Миколаївському інституті та коледжі Університету «Україна» День відкритих дверей.
Підрозділ: Миколаївський інститут розвитку людини
День відкритих дверей
14 листопада розпочався марафон Днів відкритих дверей для учнів і педагогів навчальних закладів м. Миколаєва та Миколаївської області.
Підрозділ: Миколаївський інститут розвитку людини
Освітянська виставка
8 листопада 2018 року з метою проведення профорієнтаційної роботи викладач Мелітопольського інституту екології та соціальних технологій к.п.н. Татаринова С.О. відвідала «Ярмарок освіти-2018» у виставковому центрі «КОЗАК-Палац».
Підрозділ: Мелітопольський інститут екології та соціальних технологій
День відкритих дверей
Сьогодні профорієнтаційна група із представників Коледжу "Освіта" та Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" провела активну роботу на Ярмарку професій у Вишгородському центрі зайнятості.
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Вінниця, Європейська площа. Місто Професій