Вступ до коледжу на базі 9-ти класів

Шановні вступники!

У тих із Вас, хто закінчує 9-й клас, є кілька можливостей здобути подальшу освіту. Одна з них – продовжити шкільне навчання і отримати атестат про повну середню освіту. Тим, хто просто зараз хоче і готовий працювати, ми можемо запропонувати здобути у нас робітничу професію адміністратор, касир, контролер-касир, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, агент з організації туризму, оператор комп’ютерного набору тощо. Це популярні професії, які забезпечать Вам роботу і гарний заробіток у будь-яку економічну кризу. Моніторинг ринку праці останніх років довів, що попит на них значно більший, ніж на журналістів, філологів чи навіть юристів. За півроку навчання Ви отримаєте сертифікат державного зразка, який дасть Вам можливість працювати неповний робочий день. Таким чином, Ви зможете і заробляти свої перші гроші, офіційно влаштувавшись, і продовжувати навчання. У Вас буде багато переваг порівняно з однолітками, а також вільний час для справ, хобі, розваг.

У будь-який момент Ви зможете підвищити свою кваліфікацію. Людина, яка здобула робітничу професію, має право бути зарахованою на 2 курс коледжу для отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за спорідненою спеціальністю. Скажімо, ваша робітнича професія – касир. Ви можете стати молодшим спеціалістом із бухгалтерського обліку.

Крім цього Університет «Україна» має ліцензії на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» на основі базової середньої освіти. Вступивши, наприклад, до Коледжу «Освіта» Університету «Україна» в місті Києві, Ви можете навчатися за спеціальностями «Право», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Облік і оподаткування», «Автомобільний транспорт», «Соціальна робота», «Маркетинг», «Інженерія програмного забезпечення», «Комп’ютерна інженерія», «Туризм», «Журналістика», «Харчові технології», «Хімічні технології та інженерія», одночасно отримуючи атестат про повну середню освіту і диплом про вищу освіту освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

У регіонах України ліцензії на підготовку молодших спеціалістів із одночасним здобуттям повної загальної середньої освіти мають:

Людина, яка отримала освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», має право бути зарахованою на 3 курс університету для отримання диплому бакалавра за спорідненим напрямом підготовки. Таким чином, будучи молодшим спеціалістом із бухгалтерського обліку, Ви можете стати бакалавром з напряму «Облік і оподаткування» лише за 2 роки. У будь-якому разі Ви заощадите час і будете у більш виграшному становищі порівняно з тими, кому доведеться складати тести незалежного оцінювання знань. Диплом молодшого спеціаліста відкриває перед Вами можливість обіймати цілу низку посад і одночасно продовжувати навчання. Таким чином, до закінчення університету Ви матимете кількарічний стаж роботи за обраним фахом, який на ринку праці цінується значно більше, ніж теоретичні знання.

Спецвипуск газети для абітурієнтів "Коледж "Освіта"

Набір до коледжу
Початок вступної кампанії
Набір на бакалаврат
Хмельницький інститут соціальних технологій запрошує на навчання
День відкритих дверей
Наші двері завжди відкриті для відвідувачів! 27 квітня буде особливо насичений день на події: учасники Дня відкритих дверей об 11:30 візьмуть участь у мітингу-реквієм, присвяченому 32 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.
День відкритих дверей у Хмельницькому інституті соціальних технологій
Запрошуємо на День відкритих дверей 22 квітня
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться 22 квітня 2018 року

День відкритих дверей
Сьогодні профорієнтаційна група із представників Коледжу "Освіта" та Інституту економіки та менеджменту Університету "Україна" провела активну роботу на Ярмарку професій у Вишгородському центрі зайнятості.
Круглі столи, тренінги, майстер-класи
Вінниця, Європейська площа. Місто Професій
Підрозділ: Вінницький соціально-економічний інститут
Свято шуміло. На внутрішньому дворі Університету «Україна» стояло 3 вересня. Лінійка урочиста і святкова.
Нагородження переможців літературно-художнього конкурсу
Олімпіади, конкурси
22 травня 2018 року, напередодні Дня Героїв та у День перепоховання Тараса Шевченка у Хмельницькому інституті соціальних технологій Університету «Україна» відбувся національно-патріотичний захід «Борітеся – поборете!», на якому ми урочисто підводили підсумки щорічного літературно-художнього конкурсу для учнів 9-11 класів навчальних закладів міста Хмельницького «За що ми боремось, ми добре знаємо…», який проводився з метою підняття національної гідності й актуалізації патріотичного та естетичного виховання учнівської молоді, з нагоди відзначення четвертої річниці Майдану.
Візит учнів Чернігівських шкіл
День відкритих дверей
19 травня до стін Університету «Україна» завітали 50 учнів Чернігівських шкіл, які приїхали на фестиваль-конкурс "Університетське літо" – 2018.