Відкритий міжнародний університет розвитку людини «УКРАЇНА»
Перемикач режиму перегляду сайту
Збільшений розмір шрифту Великий розмір шрифту Нормальний розмір шрифту
Чорно-білий В сірих відтінках Синьо-голубий
Нормальний режим
+38-067-406-53-92
Приймальна комісія
відділ оргроботи
+38-067-503-64-52
+38-067-328-28-22
Viber відділу обліку
+38-067-500-68-36
Київ, вул. Львівська, 23 office@uu.edu.ua

Екотехнології для сталого розвитку

  підвищення кваліфікації педагогічних працівників
  Інститут біомедичних технологій
   

  ПРО КУРС. Наше майбутнє залежить від нас. Для координації дій світової спільноти у 2015 р. саміт ООН затвердив Глобальні цілі сталого розвитку, які були підписані Україною (http://un.org.ua/images/SDGs_NationalReportUA_Web_1.pdf). У розділі 2 «Цілі сталого розвитку, адаптовані для України (2015–2030 роки)» ми можемо побачити майже все, що нам потрібно для сталого розвитку та щасливого майбутнього. У даному курсі ми розглянемо екологічні технології, доступні для кожної окремої людини та для спільнот різного масштабу, які дозволять досягти більшості із поставлених цілей, а саме: подолання бідності, подолання голоду, розвиток сільського господарства, міцне здоров’я і благополуччя, якісна освіта, чиста вода та належні санітарні умови, доступна та чиста енергія, сталий розвиток міст і громад, відповідальне споживання та виробництво, пом’якшення наслідків зміни клімату, збереження морських ресурсів, захист та відновлення екосистем суші.

  Цей курс розроблено для учасників процесу підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, насамперед викладачів біології, екології, основ здорового способу життя та БЖД. Цей курс також може бути корисним батькам учнів, студентам, об’єднаним територіальним громадам, фермерам та всім, хто цікавиться природозгідними методами господарювання.

  МЕТА КУРСУ: надати докладні роз’яснення, рекомендації та практичні навички учасникам процесу підвищення кваліфікації щодо продуктивного застосування можливостей екотехнологій для досягнення особистого благополуччя, Цілей сталого розвитку та збереження природи.

  Матеріали курсу відповідають «Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників» (постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» від 21.08.2019 р. №800, зі змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1133).

  Курс розроблено на базі Інституту біомедичних технологій Університету «Україна» за підтримки ГС «Пермакультура в Україні».

  ПРОГРАМА КУРСУ

  1. Відновлення водних ресурсів.
  2. Правильні лісосмуги і дощі.
  3. Забезпечення здоров’я ґрунту.
  4. Бур’яни і урожай.
  5. Їстівні дерева та квіти.
  6. Полікультури.
  7. Гільдії рослин.
  8. Чинампа: вирощування цінних водно-болотних рослин
  9. Плейстоценова система випасу.
  10. Доцільність вертикального озеленення.
  11. Переваги контейнерного вирощування рослин.
  12. Фітодизайн та мікроклімати.
  13. Гарденотерапія.
  14. Тварини – необхідна складова агроекосистем.
  15. Агроекологічні перспективи України.

  На кожну тему відведено 2 академічні години.

  ВИКЛАДАЧ: Мовчан Валентина Олексіївна, кандидат біологічних наук, директор Інституту біомедичних технологій.

  Сфера наукових інтересів: екологія, екологічна етика, гідробіологія, збереження і відновлення грунтових і водних ресурсів, гарденотерапія.

  E-mail: greendragoness16@ukr.net

  Тел.: 067 507 26 01

  ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ – 450 грн з особи (група від 10 осіб). ПОЧАТОК НАВЧАННЯ – по мірі набору груп.

  ГРАФІК ЗАНЯТЬ – за узгодженням із групою.

  МІСЦЕ НАВЧАННЯ – м. Київ, вул. Львівська, 23, корп. 2, ауд. 303.

  ФОРМА НАВЧАННЯ – денна/очна, на час карантину – дистанційна з особистим отриманням сертифікатів.

  СЕРТИФІКАТ: успішно виконавши всі завдання, ви отримаєте сертифікат Університету «Україна» про підвищення педагогічної кваліфікації в галузі біології, екології, основ здорового способу життя та БЖД на 30 академічних годин (1 кредит ЄКТС).