Заняття в гуртках Інституту комп’ютерних технологій Університету “Україна”
В рамках професійно-орієнтаційної роботи і підготовки до вступу в Інститут комп’ютерних технологій Університету “Україна” оголушуємо набір всіх бажаючих, учнів шкіл, коледжів, інтернатів, бакалаврів і молодших бакалаврів, на підвищення кваліфікації на заняття в гуртках Інституту комп’ютерних технологій Університету “Україна” і формуємо групи:
Алгоритмічна мова VBA (Visual Basic for Application)
На сьогоднішній ця мова програмування представлена майже у всіх сучасних програмах- додатках у вигляді програмного середовища і таким чином є найбільш популярною і доступною (її не треба завантажувати, бо програмне середовище вже є в усіх програмах MS OFFICE – WORD, EXCEL, POWER POINT, OUTLOOK) для всіх пересічних громадян і професійних програмістів.
Конструювання AVR контролерів і програматорів з “0” на базі електронних компонентів: мікросхем - мікроконтролерів “AtMega” (фірми “Atmel”). Навчаємо з “0” за допомогою паяльника і вихідних мікросхем та радіодеталей створити власноруч зібраний пристрій, що виконує дві функції: а)програматор мікроконтролерів; б)контролер для розумного будинку, тобто для контролю довільних параметрів за допомогою всіляких датчиків з можливістю керування пристроями. Мови: Assembler, Basic, C.
Побудова розумного будинку на базі платформи ARDUINO.
Навчаємо з “0” за допомогою стандартних плат ARDUINO, стандартних плат з датчиками, паяльника і вихідних мікросхем та радіодеталей створити власноруч зібраний комплекс пристроїв, що виконує дві функції: а)програматор мікроконтролерів; б)контролер для розумного будинку, тобто для контролю довільних параметрів за допомогою всіляких датчиків з можливістю керування пристроями. Мови: Assembler, C.
Початковий етап для всіх бажаючих і дітей “Початковий етап конструювання” для дітей на базі мікропроцесорного набору південно-корейського виробництва “Make Brick” (программа “mBlock”).
Розрахований для людей з найменшими знаннями для впевненого руху до користувачів контролерів середнього і високого рівня.
Побудова розумного будинку на базі платформ STM32 , ESP32 як альтернатива ARDUINO
Навчаємо з “0” за допомогою стандартних плат контролерів STM32 , ESP32, стандартних плат з датчиками, паяльника і вихідних мікросхем та радіодеталей створити власноруч зібраний комплекс пристроїв, що виконує дві функції: а)програматор мікроконтролерів; б)контролер для розумного будинку, тобто для контролю довільних параметрів за допомогою всіляких датчиків з можливістю керування пристроями. Мови: Assembler, C.
Комп’ютерні комунікації і мережі, Основи Кібербезпеки
Програма гуртку пропонує комплексне середовище навчання, що надає доступ до мультимедійних онлайнових навчальних курсів та засобів онлайн-тестування, а також проведення лабораторних робіт на обладнанні Cisco, в ході яких вихованці можуть набути практичних навичок створення та обслуговування локальних і глобальних мереж, забезпечення їх інформаційного захисту.
Студенти виконують практичні навчальні завдання і займаються з імітаційними моделями мереж, розвиваючи навички, які допоможуть задовольнити постійно зростаючу потребу в фахівцях з інформаційно-комп'ютерних технологій та кібербезпеки. Навчання проводять сертифікованані інструктори академій, які мають досвід роботи в сфері мережевих технологій.
Програмування мікросхем FPGA і їх використання в задачах і галузях Кібербезпеки, комунікацій, керування устаткуванням
Навчаємо всіх бажаючих, з будь-яким рівнем фізико-математичної підготовки основам проектування мікросхемотехніки та мікроелектроніки. Знання, які отримають вихованці дозволяють в повному обсязі на рівні бітів та байтів, розглянути як працюють сучасні процесори персональних комп’ютерів та смартфонів. За допомогою знань, які отримує вихованець, можливо проектування сучасних високошвидкісних математико-технічних засобів захисту інформації для смартфонів та ПК. Рівень підготовки від чайника до інженера мікросхемотехніки. Інженери даного напрямку отримують роботи в престижних компаніях таких як: Intel, AMD, Qualcomm, Nvidia.
Електронна схемотехніка
Розрахований для людей з найменшими знаннями для впевненого руху до користувачів будь-яких базових електронних компонентів, мікросхем, контролерів середнього і високого рівня.
Практичні заняття і лекції проводитимуть досвідчені викладачі і інженери:
Директор Інституту комп’ютерних технологій Університету “Україна” кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Самарай Валерій Петрович. Автор власних мікропроцесорних розробок і спеціальних наборів для конструювання.
Завідувач Лабораторії Кіберфізичних Систем, доцент Петренко Максим Віталійович. Автор власних мікропроцесорних розробок і спеціальних наборів для конструювання.
Інженер Фіненко Юрій Іванович. Фахівець пройшов спеціальне навчання і проходить сертифікацію в центрах CISCO.
Завідувач кафедри, доктор технічних наук, професор Забара Станіслав Сергійович.
Доктор технічних наук , професор Семенко Анатолій Ілларіонович.
Кандидат технічних наук, професор Тимошенко Анатолій Григорович.
Кандидат технічних наук, завідувач лабораторії Діброва Михайло Олександрович. Фахівець пройшов спеціальне навчання і сертифікацію в центрах CISCO.
Заступник директора Інституту комп’ютерних технологій Університету “Україна” Батрак Григорій Іванович.
Доцент Зубко Роман Анатолійович.
Самарай Валерій Петрович
067-983-46-57
063-400-63-01 (Viber, Whats App, Telegram)
E-mail: samaraj@ukr.net
Або зареєструйтесь за формою і Вам зателефонують викладачі https://docs.google.com/forms/d/14yfIEIynA1ashrMDtqM2G5cBg6iUhjtnmFQlmsX3bYE/edit?usp=sharing
* Звільняються від сплати: учасники бойових дій, АТО-ООС і волонтери, а також запрошені з навчальних закладів за домовленістю.